www.sudzibas.lv Talsu Gaļa Vistas šķiņķu šašliks

Talsu Gaļa - Vistas šķiņķu šašliks

Veikalā Maxima nopirkām "Talsu gaļas" vistas šķiņķu šašliku 800 g iepakojumā. Laiks ārā bija pavēss, tāpēc nolēmām šašliku cept mājās uz pannas. Atverot iepakojumu, uzreiz pievērsu uzmanību gaļas izskatam un faktūrai. Tā bija pārlieku mīksta un ļengana. Derīguma termiņš bija ok. Liku gaļu pannā, virsū vāku. Pēc minūtēm 10 ielūkojos pannā - no gaļas izdalījas daudz šķīduma, pati gaļa samazinājās izmēros (2 reizes) un mainīja krāsu (rozā). Pēc šašlika pagatavošanas pannā atradās 5 mazi gaļas gabaliņi no 800 g liela iepakojuma. Gaļas izskats un garša bija drausmīga, pat suns atteicās ēst.
Var secināt, ka "Talsu gaļa" savas produkcijas ražošanā lieto nekvalitatīvu gaļu. Lai palielinātu gaļas masu un izskatu, to sašpricē ar ūdens aizturošām ķīmikālijām un krāsām.
Nekad vairs nepirkšu "Talsu gaļas" produkciju!!!

P.S. Pēc gaļas pagatavošanas uz mazā šķīvja savietojās VISS 800g liels šašlika iepakojums! (foto)

E

A arturs 10.08.2010

mans suns pat need talsu galas produkciju fuuu talsu galai

L lode 12.09.2011

mmmm cik gardi izskatās