www.sudzibas.lv Talsu Gaļa Talsu Gaļas aknu pastēte

Talsu Gaļa - Talsu Gaļas aknu pastēte

Termiņš bija ok. Pirku Liepājā, Rimi. Atradās aukstajā vitrīnā - tātad glabāšanas apstākļi nevarēja novest pie tā kas mani sagaidīja iepakojumā.
Atverot kārbiņu uzreiz nāsīs iecirtās kautkada nesaprotama smaka...kaut kas līdzīgs zivju smakai ar kautkadu pelejumu. SUPERĪGS parsteigums. Nolēmu tomēr pagaršot - gandrīz apvēmos...trūkst vārdu lai aprakstītu to preteklību...arī krāsa bija bālgani, zaļgana nevis brūngana ka būtu jābūt aknu produktam. Aknas taj nesaprotamajā pastā vispār izskatījās ka nebija.
Man vienalga no kā to gatavo - bet cilvēki uzmanieties un neiegrābieties kā es.

D

P pufa 02.05.2010

nu...zivju aknu pastēte, ar visu savu specifisko zivju aromātu un krāsu. pelējums- delikatese! siers tak arī ir ar pelējumu, cilvēki lielas naudas maksā, lai to ēstu. kas tevi pārsteidza?

Mamma 02.05.2010

Nekad nav bijušas sūdzības par Talsu gaļu un vispār par Talsu produktiem. Labākais un kvalitatīvākais ko veikalos var nopirkt!

D dita 02.05.2010

Šodien atvērām sezonu. Ar bažām pirku šašliku, jo nekad nevar zināt, kas lācītim vēderā, bet... mmmmm... šoreiz tas bija izcili garšīgs... un šoreiz bijām nopirkuši tieši Talsu gaļas šašliku! :) No sākuma dažs labs teica, kādēl tik daudz iepakojumus nopirkām, bet pēc tam bija cita runa - kāpēc tik maz! :))