Tallink - Krāpšana

Labdien! Mums ir gadījusies problēma ar tallink dāvanu karti. Aprīlī mēs loterijā uz kuģa vinnējām ceļojumu, bet tagad vēlamies doties ceļojumā uz vīra dzimšanas dienu, kura ir 26.08.2018. Mēs sekojām līdzi brīvajiem datumiem tallink mājas lapā. Vēlamies braukt 25.08.2018. , internetā uzrādās, ka b kajītē ir brīvas vietas, bet operators saka, ka ceļojumā doties mēs nevaram, jo dāvanu kartei brīvu vietu vairs nav. Ceļojumā ir rakstīts, ka varam doties savā izvēlētā maršrutā, bet tomēr tajā doties mums neļauj, lai gan vietas uz kuģa ir. Uz dāvanu kartes nekur nav rakstīts, ka tieši šīm dāvanu kartēm ir jāveic reģistrācija ceļojumam tik ļoti laicīgi, tas maldina cilvēkus. Ja karti mēs ieguvām aprīlī un no 29.06. - 12.08. Ceļot nebija iespējams, mēs ieplānojām ceļojumu uz saviem svētkiem, bet tas tomēr nav iespējams. Kartes derīguma termiņš ir tikai līdz 09.09. , tad kad mums vēl izmantot savu dāvanu karti? !
Mēs esam jūsu patstāvīgie klienti un ceļojam katru gadu, mēs tik ļoti priecājāmies iegūt šo ceļojumu, bet izrādās, ka no šīs loterijas nav nekādas jēgas. Pasūtot ceļojumu a kajītē ir jāmaksā 134 eiro, kas tas ir par bezmaksas ceļojumu, ja mēs saņemam atlaidi tikai 35 eiro apmērā, tas ir izmiekls! Ļoti žēl ir aptvert, ka tallink kompānija māna un pieviļ savus klientus!
Ar cieņu, ceļojuma dāvanu kartes ieguvēji.

M MontaB 06.08.2018

Sazinieties ar biroju un ludziet paskaidrojumu, ka ari vietas 25.08 uz prami - ta tiesam ir krapsana.

P Pamatinstinkts 06.08.2018

A ko juus gribeejaat?kad sapratiisiet ka latvijaa jebkas kas tiek dots laa laimests patiesiibaaa nav iespeejams..tak neesiet naivi..