www.sudzibas.lv Swedbank Pretīgs serviss

Swedbank - Pretīgs serviss

Swedbanka kļūst ar vien sliktāka un sliktāka! Šodien šī banka zaudēs vēl vienu klientu! Esmu cieti nolēmis aiziet no šīs bankas!
Pēdējie notikumi ar to viņu smārdu neiztur nekādu kritiku! Veselu dienu nevarēju veikt darījumus, cieta klienti un mans prestižs.
Ja kādreiz biju labās domās, tad tagad swedbanka ir viena no jēlākajām bankām latvijā!
Attieksme pret klientu pretīga gan klātienē, gan attālināti!

BondsBonds 16.04.2020

Vēl ir kodu kalkulators, eID. No mob. aplikācijas līdz 500 eiro strādā.

M Mego izmeklētājs 16.04.2020

Seb arī bremzēja nu un?

F fefefeffevvvvv 16.04.2020

Latvija viss slikti. Nekas neapmierina. 😠😠😠😠

Kaut kā tiešām Swedbank pēdējā laikā pārāk daudz problēmu. Diezgan pierasta lieta ir šie gadījumi, kad tieši Swdbank nespēj nodrošināt klientiem savus pakalpojumus. Regulāri ziņās var lasīt par pārtraukumiem ar karšu maksājumiem, bankomātu īslaicīgu nedarbošanos, problēmām ar piekļuvi internetbankai. Un neskatoties uz šīm regulārajām un kritiskajām problēmām, klientu apkalpošanas centri tiek samazināti, kļūst arvien grūtāk pieejami. Un vēl ja paskatās uz Swedbank iesaistīšanos skandālos par naudas atmazgāšanu, tad patiešām jāsāk apšaubīt vēlmi uzticēt savu naudu šādai bankai.