www.sudzibas.lv Swedbank pieprasa atrak atmaksat kreditu

Sweedbanka - pieprasa atrak atmaksat kreditu

Sveicinati!
Pirms pieciem gadiem panjemam Sweedbanka paterinju kreditu, iekjilajam maju.
Maksajumi visu laiku tika veikti. Pienaca sie grutie laiki un bija probleemas ar naudu, taadelj maksajums kavejas vairak kaa 30 dienas gandriz pusotru menesi. banka sutija draudu vestules. bet mes pec pusotra menesa turpinajam maksat to kreditu. un pec trim menesiem mums bankaatbild, ka lai turpmaak sazinamies ar juristi,kurai si talak nodots musu kredits. Juriste izskatiija kreditu un deva mums iespejju atmaksat kreditu pusgada laikaa, ar menesa maksajumu 525 ls.Ieprieks katra menesa maksajums bija gandriz 100 ls . kurs normals cilveks tadu summu spej Latvija sobrid samaksat. Ja veel izskatot to visu uzliek soda nenormalas soda naudas. Kautgan vecajaa ligumaa terminja beigas ir tikai pec pusotra gada

G

M mm550 23.01.2013

iesūdzi banku tiesā

B BuKaka 23.01.2013

Banka palaidīs tavu māju uz ātro realizāciju, un tad pateicoties patēriņā kredītam vari arī palikt bez mājas.Es ieteiktu Bez Tabu vai Nekā personīgi papētīt šo te jauko banku lauciņu, kur procentu un soda naudu shēmas ir tik veikli sapītas, ka banka pa smiekla naudu dabū sev ( vai saviem meitas uzņēmumiem)īpašumā nekustamo īpašumu+vergu, kurš līdz vecumdienām maksā procentu, soda procentu, procentus par soda procentiem un mazliet pamatsummu, ja atliek!
Kas attiecas vēl tieši uz tevi- vienmēr vajag kavējumu vai citu problēmu gadījumā iet klātienē runāt ar banu pārstāvjiem, un vēlams sarunas ierakstīt.
Tā ka mēģini šoreiz ar Bez tabu sazināties, moš banka biku noraustīsies par savu imidžu un ļaus civilizēti iziet no situācijas! Lai veicas!

B BuKaka 23.01.2013

Un vēl te kaut kas ar cipariem nesapas. Ja banka grib pusgadā noplēst tev 525Ls*6mēn=3150Ls, bet ja tu maksā ( kā pats saki) līdz līguma termiņa beigām -pusotrs gads-ap 100 mēnesī..100Ls*18mēn=1800Ls. Kaut ko nesaprotu!!!