swedcredit.lv - krāpšana

Kompānija SWEDCREDIT piedāvā reģistrēties kredīta pieteikumam, jānosūta īsziņa, kas maksā 3 lvl, taču nekādu atbildi nesaņemsiet!

J

A Aina P 29.12.2010

Man arī tādas aizdomas radās - nav ne reģistrācijas Nr., ne tālrunis minēts, bet uztaisījuši smuki - gan mājas lapu, gan kalkulatoru utt.!!! ŽUĻIKI

M Mamuts 29.12.2010

Viņu mājas lapā viss ir pateikts...

M Mamuts 29.12.2010

...

A Aina P 29.12.2010

Jāziņo policijai!!!

S Saule 29.12.2010

Arī es uzdāvināju SWEDCREDITam 3Ls. Likās jau dīvaini, ka tik skaisti viss izreklamēts, bet vienalga uzķēros, kad nevarēju sagaidīt atbildi, tad tikai apskatījos vai nav sūdzības. :((

R Rix 29.12.2010

Toč uzmetiens! Kāds gribēja iegūt personas datus un to arī dabūja!

D Dainis 29.12.2010

Arī uzķēros .. nav 3ls žel bet... dati iedoti :(

I Inese 29.12.2010

šorīt no rīta jau Ekonomikas Policija saņēma ziņojumus no vismaz diviem cilvēkiem, taču mājaslapa vēl joprojām ir aktīva un, bail pat iedomāties, cik naudas pa šo laiku krāpnieki jau saņēmuši. Atbildes īsziņā ir norāde uz numura īpašnieku,
SIA Eteria šai kompānijai noteikti ir vairāk informācijas par savu sadarbības partneri.
Vai tiešām policija nevar piespiest numuru slēgt?
Taču uztraukties vajadzētu pārejām ātro kredītu kompānijām - šis pasākums varētu nopietni iedragā uzticību šādiem aizdevējiem. arī Swedbanka diezin vai priecājas, ka viņu vārds ticis izmantots.
Un visi, kas iesniedzāt savus datus, padomājiet par parolēm. Ja izmantojat tās arī i-bankā, steidzami nomainiet!

N Njā 29.12.2010

Piekrītu. Arī es uzķēros līdz brīdim, kad bija jāsūta SMS. Nenosūtīju, jo likās aizdomīgi, ka 3 LVL īsziņa maksā, toties mani dati paspēja pie viņiem nokļūt. :( Vienmēr esmu bijusi piesardzīga, nekad uz šitādām afērām neuzķēros, bet šoreiz gandrīz iekritu. Datu dēļ var pat teikt, ka iekritu, gribas sevi piekaut! Būs mācība!

I inese 29.12.2010

Es arī iekritu, bet kā saka, tad zagta nauda labumu nenesīs.
Lai jau tiek tie 3 ls, bet par datiem neuztraucieties, jo neko jau ar tiem nevar īsti izdarīt.
Nu vientieši mēs esam, ko darīt.
Vairāk neuzraujaties un par to tiešām jāziņo policijai.Gan jau viņus agri vai vēlu atradīs un sodu saņēms.

J Juris 29.12.2010

Njā ari mani dati aizlidoja nu nekas es tik nedaudz sarakstiju kļūdaini, bet sākumā nelikās dīvaini kapēc pieņēma... Tagad skaidrs kad nespēju sagaidīties atbildi sāku meklēt vai tāda adrese vel pastāv un nekā neatradu...

I Ingrīda 29.12.2010

Es ar tiku tikai līdz sms sūtīšanai! [slēpt]@ Sasodītie zagļi!

Page name swedcredit.lv
Global rank 24 250 239
Vietējās rangs unknown
Google PageRank
Add to your website for free
Atjaunots (h)

H history 29.12.2010

Man arī rīta pusē uz e-pastu tika nosūtīta infa ar šo Swed credit aizdevuma reklāmu. Taču es ātri vien, izpētot e-pastu un mājas lapu, nolēmu šos blēžus ignorēt. Pirmkārt, tādēļ, ka paziņojums par Swed credit dāsnumu bija sūtīts no adreses [slēpt]@netorn.ru. Zviedri nesūtīs infu no Krievijas e-pasta, saprotams, ja viņi ir tie, par ko uzdodas. Otrkārt, e-pasta teksts bija uzrakstīts bez latviešu burtiem (garumzīmes, šņāceņi). Krievijā datorā to, iespējams, nebija. Treškārt, bezprocentu aizdevums jebkuram, kam ir dators (īpaši atrunāts, ka iepriekšējo kredītvēsturi mēs vērā neņemsim), izskatās pēc "monkey business", jo darbiniekiem ir jāmaksā algas, bet par telpām jāmaksā īre, bet uz kā rēķina, nav saprotams. Tātad, nodoma nodarboties ar biznesu nav. Dienas otrajā pusē aizdomas, ka tas Swedcredit.lv ir krāpnieki pilnībā apstiprinājās. Kārtējo reizi bezmaksas siers peļu slazdā.

Page name swedcredit.com
IP adrese 212.124.123.230
Hostings atrašanās vieta
Russian Federation (RU)
Details
Web Server Apache/2.2.16 (Unix) mod_ssl/2.2.16 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_bwlimited/1.4
PHP versija PHP/5.2.14
[website review] pārskati
negative positive
positive reviews: 12
negative reviews: 0

P POLICE 29.12.2010

Nu jau viņu mājas lapa ir aizklapēta!

S sociālists 01.01.2011

Inese 29-12-2010
"Malači, protams, idejas autori, esam mēs latvieši tādi vientieši, vienmēr bijuši un paliksim. Ne jau pirmo reizi savus latiņus krāpniekiem atdodam.."

lūdzu neapvainojiet mani un manus tautiešus, es arī esmu latvietis bet neesmu tik tups kā jūs(apzināti ar mazo burtu), un jau palasot kas tur tiek piedāvāts sapratu, ka tā ir krāpšana, un par kaut ko cilvēks noteikti samaksās. jūs apkrāpa ir dēļ jūsu pilnīgā stulbuma, tukšās galviņas, nevis dēļ tā ka esiet latviete

A Andris 03.01.2011

Policija jau zvanīja man un interesējās, ceru, ka kāds no tiem dabūs par to atbildēt!