www.sudzibas.lv Swedbank Tukumā apkalpošanas problēmas

Swedbank - Tukumā apkalpošanas problēmas

Sveiki,

gribēju samainīt naudu uz citu valūtu domāju, kad tas būs ļoti ātri kā vienmēr ir bijis visur citur, bet tikai ne tukuma swedbank.20.11 iebraucu plkst.12: 45 man pateica kad mums ir pārtraukums un neviens nestrādās (protams tur jau sēdēja cilvēki) . Es visu saprotu kad visiem pienākās pārtraukums, bet ne jau pilnīgi visiem uzreiz tādā sfērā strādājot. Labi domāju lai jau būtu atbraucu pēc plkst.2 kad atvēru durvis sapratu, kad laikam šodien naudu neizmainīšu tur bija tik daudz cilvēku! Es protams uzprasīju vai tiešām jūs nevarat kasi atstāt tikai priekš maksājumiem vai naudas valūtas apmaiņai. (protams nē tur visi tiek apkalpoti arī tie kuri ir atnākuši papļāpāt) murgs! Protams naudu nesamainīju jo man ir darbs kuru es nevaru ļoti kavēt. Aizbraucu 21.11 plkst.12;30 protams atkal pilns ar cilvēkiem (vienkārši bardaks) (protams tukumā tu nevari paņemt savu numuru uz kurieni tev vajag kā citur normālās pilsētas bankās. Tātad stāvēju rindā lai man uzsprasa ko vēlos šodien: ( ( (protams naudu atnācu samainīt un ko es dzirdu mums nestrādā printeris (tas ir vāks!) vai tiešām nevarēja pateikt tiem kas gaidīja rindā kad nestrādā printeris. Es protams paprasīju varbūt ar roku uzrakstat (protams nē) lieks jautājums, bet ko zin.

Rītā mēģināšu vēl, jo esmu šīs bankas klients un nav pret pašu banku nekas izņemot tukumā.

Lūdzu kāds nosūtiet tur kādu speciālistu, lai sakārto tukuma swedbank!

21.11.2018

O

really? 21.11.2018

Sveiki,
ej savus rubljus kkur citur mainiit :D

Pacco_al 22.11.2018

Vai tiešām Tukumā nav neviena valūtas maiņas punkta? Ja bakas darbinieks tevi neinformēja par to, tad pastāstīšu, ka tevi gaida arī paprāva komisijas, Ja ir norēķinu konts Swedbank -3,00 EUR. Ja nav norēķinu konta Swedbank(valūtas maiņa pieejama par summu līdz 1 000 EUR vai ekvivalentu citās valūtās) - 6,00 EUR.
Šai bankai ikdienas darbā ir citas prioritātes nevies naudas kasēšana vai manīšana.

O Optimists12 22.11.2018

Sveiki,

Šodien man izdevās 22.11 Tukuma Swedbank izmainīt naudu!(Esmu laimīgs beidzot ir)Bet rindā nostāvēju 1h30min tas ir vāks.Js jūs būtu dzrirdējuši tos cilvēkus kas gaidīja rindā:(((Ja kaut kas nemainīsies,kads izdarīs tur ko sliktu esmu pārliecināts.

Ceru kad man vairs nebūs jāmaina tur nauda!