www.sudzibas.lv Swedbank Swedbank - Apdrošināšanas atlīdzības atteikums

Swedbank - Swedbank - Apdrošināšanas atlīdzības atteikums

Radienieki, apmēram 10 gadus, apdrošināja dzīvokli swedbankā. Kad pirmo reiz notika apdrošināšanas gadījums, viņiem atteica atlīdzināt zaudējumus.
Sanāk tā, kā ārā līja lietus. Un viss tecēja pa sienām, virs un zem plastikāta loga. Radinieki visu piefiksēja (foto un video) . Protams, ka tagad jātaisa remontu. Bija cerēts ka swedbank apdrošināšana to visu atlīdzinās. Jo klientu apkalpošanas speciālisti paša sākumā (pirms apdrošināšanās) solīja ka atlīdzinās visu, pat "ja bērns/-i vai mājdzīvnieki sabojās tapetes" vai nu "ja nokritis un sabojāsies mobilais telefons vai vēl kas cits". Diemžēl tā nenotika. Esam ļoti vīlušies.

26.08.2019

Es

Tu Turkey901 26.08.2019

Polisē viss ir atrunāts, nedrīks paļauties uz to, ko viena tante teica!

Vi vitols 27.08.2019

Izvēlies turpmāk citu apdrošināšanas kompāniju!

Ot Otis 10.10.2019

Tā itkā tie nosacījumi tik ļoti atšķirtos :D
Tas pats stāsts par bankām, telekomunikāciju operatoriem utt.

Su Suprimex 10.10.2019

Un kāds bija atteikuma iemesls?

Ar Artūrs Dante 10.10.2019

Nu to ka Swedbankā strādā tikai un vienīgi krāpnieki ir sen zināms fakts, tā kā turpinam izmantot viņu pakalpojumus :)