www.sudzibas.lv Swedbank Studiju kredīts

Swedbank - Studiju kredīts

Situācija sekojoša.
Tiku paņēmis studiju kredītu. Sākumā galvotājs bija mana mamma. Viņu noraidīja. Pēc tam kā galvotājs bija mana māsīca - pieņēma un studiju kredītu piešķīra.
Sanāca tā, ka augstskolā nomācījos tikai gadu. Sākās kredīta atmaksa. Tā kā manā swed kontā naudiņas nebija - tā bija jāņem no galvotāja. Te sākas interesantākais - ņēma nevis no manas līgumā iekļautās galvotājas, bet no mammas. Pretenziju pret to nebija (banka atzina savu kļūdu sistēmā (debitori telefoniski atzinās, noteikti fakts ir iebūkots viņu sistēmā)), pēc septembra uz manu nedeklarēto, bet faktisko adresi atnāca paziņojums - esmu parādā bankai ~30ls, par 2 mēnešiem studiju kred. atmaksas. Acīmredzot sistēmā noticis kaut kāds refrešs vai tamlīdzīgi, ka no mammas konta naudu automātiski vairs nenoskaita. Nu pēc jaunā gada, weļkom tu ze Latvia man kontā ir skaists cipars, -700ls (mīnuss 700 lati). Esmu nodots parazītfirmelei - intrum justitia. Griežoties tipiskā filiālē man tiek skarbi pateikts - banka līgumu ir lauzusi. Savukārt Intrum Justitia man nepārtraukti telefoniski atgādina par savu esamību un prasa ap 50ls/mēn. lai nosegtu gan astronomiskus procentus, gan atdotu parādu. Bet tīri cilvēcīgais faktors man ļauj neticēt, ka banka ir kā tāds vīriņš ar baltu bārdu, aiz mākoņa maliņas kurš var tik vienpusēji pieņemt lēmumus, jo es visu laiku tiku maksājis un faktiski bankas dēļ es tiku iekavējis maksājumu par 2 mēn, jo (atkārtošos) tā neveica automātisko maksājumu. Ko man darīt?

M MINCE 16.02.2010

nu visupirms jau kredīta atmaksai nauda jānodrošina paša kredītņēmēja kontā un, ja tas tā nav bijis, tad visticamāk, ka līgumā būs minēts punkts, ka līgumu var lauzt, ja kredītņēmējs ilgstoši nenodrošina savā kontā nepieciešamo summu kredīta atmaksai - vismaz manā līgumā tas ir atrunāts...:/

D ded 16.02.2010

paraada piedzinja no galvotaaja nenoziimee to pasu, ko "visu laiku esmu maksaajis"

krediitus vajag maksat, tad nebus jaabriinaas pec tam...

B Baņkieris 16.02.2010

Lai šī parazītfirma parāda līgumu, kur jūsu parāds ir cedēts. Ja šāda līguma nav, tad varat viņiem neko nemaksāt, bet maksāt pa tiešo kreditoram!
Vispār jau Swedbanka ir palikusi ļoti gluma un arī es domāju kā pārvākties uz citu banku!
Man ar Swedbanka terorizēja, bet kad ieminējos, ka man pastāv citas iespējas saņemt algu, ne caur banku, tad tajā trubas galā saprata, ka tad pie manas naudas tik viegli klāt netiks un nomierinājās!

E Eseseseseseseses 16.02.2010

ko tev dariit, idinj? aiziet un pakaarties.
tu labaak sameklee darbu un nopelni naudu, lai paraadu vari atdot nevis debiilus penterus, kuriem it kaa ir jaanoraada uz tavu advanceeto inteligences pakaapi, internetaa raksti; nabadzins atradies, lielaas sliktaas bankas vinju terorizee; ja reiz aiznjeemies, tad vajadzeeja arii izdomaat kaa atdosi; 30, 50, 700 lati - kas taas vispaar par summaam, kaada velna peec taadas ir jaaaiznjemas?
ja esi par dumju, lai maaciitos, tad laapstu rokaa un uz prieksu! izsaku daljeeju liidzjuutiibu galvotaajiem, kuri tevis delj ir pabojaajusi reputaaciju, bet - pasiem vajadzeeja saprast, ka no taada jampampinja kaa tu neko citu kaa nespeeju maaciities un nespeeju maksaat nevar sagaidiit...

T toEseseseseseseses 16.02.2010

Aizej tu un pakaries vienreiz lai ir miers visiem!
Nesmirdi ar savu stulbo komenteeshanu pa visiem portaliem!

A AK 16.02.2010

Ko darīt? Iesaku maksāt cik vari, bet obligāti katru mēnesi, un viss :) Bet īstenībā man nākammēness var draudēt -1500, bet joks ir tāds, ka pagajušomēness vienu kredītu dzēsu, agrāk par termiņu, uz 500 Ls (biju kādreiz ņēmis 3000, palika 500) un pēc 2 nedēļām Welcome! atrodi 2 mēnešu laikā 1, 5 k Ls Ar cieņu, Swedbank :D, bet īstenībā darbs ir, sliktākais kas var notikt, varu palikt bez algas uz 3 mēnešiem, bet tad gan no Swedbanks prom būšu, bet tā, dzīvosim-redzēsim :)

A aljiks 17.02.2010

Eseseseseseseses, kušs, interneta cilvēk. Vairāk smaidi, mazāk dzer un nerej virsū studentam kurš pašlaik mācās budžetā :)

Antiņš, paldies! Padarbošos ar ierakstītām vēstulēm, vismaz līdz pavasarim jānovelk, tad būs darbiņš :))

E Eseseseseseses 17.02.2010

ja tu izliec savu probleemu apspriesanai pubiskaa telpaa, tad reekjinies, ka ne visi viedoklji buus tev glaimojosi.

To Eseseseseseseses 16-02-2010,
sii ir briiva valsts un likuma ietvaros jebkurs var izteikt savu viedokli par jebko. ja esi informeets par manu komentaaru biezumu dazaados portaalos, tad pats arii visu dienu netaa seedi.

bez tam-komentee teemu nevis manis rakstiito!

R Rihards 17.02.2010

Eseseseseseses
nomierinies jau. tu visur raksti nez ko. cik jau var? tev ir tik jautri rakstiit murgus?

E Eseseseseseses 17.02.2010

vispar tiesaam nesaprotu, kaapeec ar taadiem daudzniku idiniem kaa tu kaut ko censos skaidrot...atskiriibaa no tevis, es pasaku savu viedokli par teemu, bet tu katru reizi komentee manus komentaarus... kaapeec?

piebilde - komenteesu kad un kur uzskatiisu par vajadziigu, bet tevi paluugsu manis rakstiito vienkarsi ignoreet, nelasi, lai nav sitaa jaapaardziivo...