LV RU

Swedbank - Smart Id

Nu gan izdomāts pilnigs sviests. Ja Tev ir Smart ID, bet Tu nomaini savu viedieriici pret citu , jaunu viedierici, tad lai no jauna iegutu SmartID šaja viedierice, ir speciāli jāiet uz bankas filiāli un jātērē savs laiks, lai pārregistrētu uz savu jauno telefonu Smart id aplikāciju un tā ari darbotos. No kodu kartēm atsakāmies un tagad visu dienu sēžam rindā.

21.09.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Sa

Komentāri (14)

No Noboby 21.09.2019

Viss kas Tev ir vajadzīgs ir ieslēgt abus telefonus kopā un var to pats izdarīt mājās. Nav ko vainot uzņēmumu paša nekompetencē

So Somebody22 21.09.2019

Kādi abi divi telefoni?
Tu pats saprati, ko uzrakstīji?

No Noboby 22.09.2019

Labi, precizēšu. Viedierīci. Tagad saprati?

Vi Viktorija001 21.09.2019

Es ik pēc gada mainu telefonu, man nav problēmu ielādēt Smart Id jaunam telefonam . Nav obligāti jāiet uz filiāli

Ga Gatis Brencis 21.09.2019

Iesaku vispirms izlasīt pirs sūdzēties - https://www.smart-id.com/lv/palidziba/buj/registresanas/es-velos-nomainit-apmainit-savu-viedierici-kas-man-ir-jadara-ar-savu-smart-id-kontu-un-liet/
Noboby pareizi raksta - Smart ID jaunajā ierīcē var pierģistrēt ar vecās ierīces Smart ID.

So Somebody22 21.09.2019

Ai! Pārāk liels čakars, labāk aiziešu uz filiāli pasēdēt rindā, varbūt iepazīšos ar kādu meiteni, kamēr pēc pusotras stundas pienāks mana kārta.

Si Signijapaula 22.09.2019

Tieši tā, smart ID jaunajā telefonā var reģistrēt ar vecā smart ID palīdzību. Ja nu ar pašu telefonu kaut kas ir noticis, kā gadījās pašai, ērti pazvanīju uz Swedbank telefona nr. un pierakstījos uz konsultāciju nākamajā dienā. Bija gan minūtes 6 jāpagaida, kad pieņems, taču noteikti daudz labāk, kā gaidīt rindā. Seko līdz visai aktuālajai info. un nebūs jāžēlojas par rindām ;)

Au Au Sainis 22.09.2019

Bet ja man jāsamaksā šodien ? Ja manai viedierīcei atnāca atjaunojums kas to piebeidza? Vai tā nobeidzās pati vai tās vairs nav , to nozaga? Un šodien ir piektdiena un banka nestrādās divas dienas?
Vēl ir interesanti ja ir jālieto divas bankas ar smart id .

Si Signijapaula 22.09.2019

liekas, ka kā alternatīva visās bankās tiek piedāvāts arī kodu kalkulators, kas var stāvēt mājās un ar to smart ID varot uztaisīt

Li Lietotajs95 22.09.2019

Problēma ir arī tad, ja nākas ierīci atiestatīt uz rūpnīcas iestatījumiem (ja tā uzkaras, atjauninājums nograuj sistēmu, paliek lēna). Tad nav iespējams ieslēgt abas ierīces vienlaicīgi. Un tā mūsdienās ir liela problēma, jo tas pats ir ar e-paraksts Mobile, kā arī visiem kodu ģeneratoriem kā Google Authenticator u.c. Tiem arī nekādu kopiju uztaisīt nevar. Ja telefons neatgriezeniski saplīst un nav rezerves kodi saglabāti vispār vai tie nav līdzi, tad var droši savu dzīvi sākt no jauna. Pazūd banka, dokumentu parakstīšana un pieeja latvija.lv, pieeja sociālajiem tīkliem, Google kontam un tajā esošajiem pirkumiem, Microsoft kontam ar visām licencēm u.c. Telefona saplīšana vai uzkāršanās ir liela problēma..

Sa Sandra Bokisha 22.09.2019

Kods tak atsūta sms uz tavu telefona numuru. SIM karte tak paliek. Numurs tas pats. Jebkurā laikā no jebkuras ierīces ieej internetā, tikai paroles saviem kontiem nevajag aizmirst. Un paroļu atjaunošanai ir e-pasts izdomāts.

An Angbir Angrybir 22.09.2019

Nu nav tā. Pašai tieši šī problēma. Vecai telf nobeidzās, noslīka, ieslēgt nevar, kodu kartes vairs nestrādā, vienīgā iespēja iet uz banku un viss izstiepies vai saraujies citas iespējas netiek piedāvātas

Sa Sandra Bokisha 25.09.2019

Ieinstalē jaunajā telefonā smartID, paroles tak no galvas zini. Un tur var koriģēt kuru smartid kontu dzēst un kuru pievienot.

An Angbir Angrybir 22.09.2019

Sameloju, otra iespēja ir eID un cik daudziem tā ir?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes