www.sudzibas.lv Swedbank Slikts serviss

Swedbank - Slikts serviss

Es atvainojos, bet būtu ļoti nice, ja Jūs beidzot sakārtotu Tukuma Swedbank filiāli! Nepilnas 2h jāsēž, kamēr vienīgās 2 strādnieces apkalpos priekšā esošos 3cilvēkus! Kaut kāds stulbuma kalngals! Tukumam, protams, vajag taču izcelties ar to, ka tika atcelti numuriņi.
Visur normāli, cilvēkiem ilgāk par 20minūtēm nav jāgaida. Bet tiklīdz atnāku uz Tukuma filiāli - man jāsēž, minimums, stunda, lai nokārtotu darīšanas... KAD TAS TIKS SAKĀRTOTS?

E

donna b 07.01.2019

Saulite, cilveki Rigaa ar numuriniem sez 3 stundas rinda!

K Kalnietiz 08.01.2019

Swedbank jaunā stratēģija dažās filiālēs arī Rīgā atcelt numuriņu sistēmu ir lielākais idiotisms, dēļ tā filiālēs rodas bardaks un gaidīšanas laiki ir nereāli. Purvciemā tas pats.

Z Zuksterite 08.01.2019

TALSOS IR PILNĪGI TAS PATS...REIZĒM LIEKAS KA JĀŅEM DARBĀ BRĪVDIENA LAI IZDARĪTU SAVAS DARĪŠANAS SWEDBANK.

O Ovijs 08.01.2019

Hey, hey hey... Jūs 3h rindā stavētāji!
80% jūsu problēmas ir iespējams atrisināt internetbankā, vai uzvanot uz banku!
Nezini kā atrisināt uzzvani, un izdari pats IB!
Ja nav citu variantu tad sēdi 3h rindā, dēļ tādiem kuri paši neko nemāk!

RAMONA👀 23.01.2019

Hey, hey...help...nevaru karti izņemt ibankā. Palīdzēsi, idiņ?

O Ovijs 23.01.2019

Hey hey Ramona, nu neesi muļķe.. Veic izmaiņas internetbankā un piesaki kartes saņemšanu uz mājām... Un tad aktivizē to INTERNETBANKĀ!
Ietaupi laiku, ietaupi naudu!
Idiņš vismaz to māk, bet tu ej stāvi rindā
Hahha

RAMONA👀 23.01.2019

Nē, nu ir, protams, aunapieres, kas domā, ka VISAS kartes var pasūtīt pa pastu...noņem klapes, paskaties apkārt ... ne visu ir iespējams nokārtot ibankā. Lol;)

Pacco_al 09.01.2019

Oh tauta, kā jūs mīlat līst tanīs filiālēs, no vai tiešām ne internetbankā, ne telefonabankā to nevarēja nokārtot. Viss, kurnošās kundzes ir sakārtots. Bankai ir savi biznesa plāni, jāpārdod apdrošināšanas un tāpēc ar katru klientu tiek pārrunāta visa dzīve, lai atrastu labāko produktu, jo piedāvāt.
Bankas sen vairs nav lodziņš, kur ātri naudu samainīt vai rēķinu samaksāt. Nu taču saprotiet to vienreiz, lauku sievas. UN viss jūsu dzīvē būs kārtībā un nevajadzēs sēdēt 2h.
Adīkli līdzi bijāt paņēmušas? Tas kavē laiku.

RAMONA👀 23.01.2019

Es gribēju "tikai" ISIC karti izņemt, ko nesūta pa pastu, jo abiem ar bērnu jānāk. Bez adīkļa. Iesomăjies? Nav jau tā, ka patīk līst tais filiālēs...vismaz bez adīkļa toč nē!