www.sudzibas.lv Swedbank Slikts serviss

Swedbank - Slikts serviss

Nesen velejos panemt mazu paterina kreditu sava banka...kura jau esmu klients no 17 gadu vecuma.Alga atbilda prasibam,ieprieks kreditu nav bijis.Sis butu pirmais...liels bija mans parsteigums kad saucama mana banka atteica pat nepaskaidrojot kadel...Jokaini vel jo vairak tadel ka mana pazina nema un vinai iedeva,lai gan alga nebut nav no milzigajaam.Lidzvertigi...Tadel interesanti pec ka tiek izvertets,pec deguniem? Kadel nesniedz paskaidrojumu? Esmu vilusies...Planoju banku mainiit.

28.11.2018

N

Rīgа 28.11.2018

Varbūt tāpēc, ka visu šo laiku tu dzīvoji no algas līdz algai un tev nekas nepaliek atlikumā? Viņiem svarīgi, cik tev ir brīvās naudas tavā kontā

donna b 28.11.2018

Nemaz tas nav svarigi. Jo ipasi ja velies nelielu pateretaju kreditu. Algas apjoms un regularitate gan ir svarigi.

L Liene888 29.11.2018

Nedz bankām, nedz citām kredītiestādēm nav pienākums paskaidrot izvērtēšanas kritērijus. Un nav tas atkarīgs tikai no algas apmēra, kritēriju ir tiešām daudz.

"Planoju banku mainiit." - piedāvāju mainīt pret vasarnīcu.

P Priede_L 30.11.2018

Skaties, ka vēlreiz šeit nav jāiegriežas, jo visās bankās kritēriji ir līdzīgi.