www.sudzibas.lv Swedbank Slikts serviss

Swedbank - Slikts serviss

Ļoti nelaipna un nepretīmnākoša administrātore. Par cik tagad ir jāpiesaka vizīte pirms ierašanās, tad meklēju uz šodienu 25. Martu, bet diemžēl neviena brīva laika nebija. Šodien negaifīti iedeva brīvdienu. Parasti strādāju, katru dienu līdz 18.00 un nekā nevaru paspēt uz banku tikt. Par cik šodien iekrita beidzot brīva darba diena, domāju sataisīšu Smart Id, bez kura nevaru nekādīgi veikt maksājumu. Iegāju bankā un izstāstīju situāciju. Bet administratore kategoriski atteicās mani saprast. Un ne soli nepanāca pretīm. Vai tad tiešām nevienam darbiniekam neatrastos kādā starpā brīvas 10 min? Ja citos laikos nevaru tikt? Viņam man ieteica prasīties prom no darba, lai varētu es atnākt uz banku. Kā es varu atprasīt ies un atnākt, ja darba vieta atrodas strenču pilsētā un mēs braucam visa brigāde kopā..? Slikta apkalpošana, slikts serviss un pilnīga vienaldzība pret saviem klientiem. Biju labākās domās par šo banku.

25.03.2022

K

K Kristīne17 25.03.2022

Swedbank Valmierā

X xctaps 25.03.2022

Vajag cienīt arī cita laiku, viņiem ir garfiks kad ir pieraksti, ieliks tevi 10 min, vēl kādu 10 min un tad veidosies nobīde deļ kākādam citam atkal kavēsies laiki ...

Good Intentions 25.03.2022

Es pieļauju, ja būtu brīvs laiks, tad piedāvātu, bet tā aizņemts. Likt citiem gaidīt vai pat kādam dēļ jums beigās nektikt arī nav korekti. Tas, ka jūs nevar tikt noteiktā laikā vai atprasīties no darba ir pa lielam jūsu problēmas.

Good Intentions 03.04.2022

Starpcitu izkrita no galvas. Nevajag doties uz banku, lai atjaunoto savu smart id, bet gan to var izdarīt no savām mājām. Video pamācība: https://youtu.be/UDQZ1MnT1Rc