Swedbank - PIN

Šita man nekad nebija gadijies.Biju jau pazaudejis vairakas kartes dzīvē.Un tagad šodien saņēmu atkal jaunu.Man teica, ka karte ir aktīva un viss notiek.Vajadzēja skaidru naudu .
...pēc pin ievadīšanas man parādijas uzraksts, ka PIN nepareizs.Es zinu, ka esmu stulbs, iespejams, ka netrāpiju pa riktīgām pogam.Jo telefona cipari sakas no augšas, bet tam bankomatam no apakšas.Un es bieži vien visu daru pilnīgi automatiski.tagad mēģinaju otru reizi ievadīt to kodu-atkal tas pats, tad trešo reizi ļoti akurāti-bankomats man atvainojas, ka nu ir viss-karti atpakaļ nedabūsi!
Bļin, un es ta naudu nadabuju! Un es zinu, ka vadiju jauno kodu, vecās kartes kods tikai vecajai kartei bija!
Tagad esmu dikti [slēpt]@, negaju iekšā taja filialē skaidroties, zinu, ka tās meitenes nav vainigas, viņas tik dara savu darbu...tapēc nemaitāju nevienam gara stāvokli.

H

J juris 11.11.2009

Trešo reizi nevajadzēja ievadīt pin, vnk pamēģināt izņemt naudu vēlāk. Tas nav tikai šajā bankā, šādi gļuki notiek visos automātos.

H Hugo Djego 11.11.2009

Paldies, Juri, es jau sāku domāt, ka kaut ko neizdariju pareizi.

L lol 12.11.2009

Jaunai kartei jauns pin kods ...

H Hans 23.11.2009

Swedbanka vispār palikusi agresīva pret saviem klientiem! Imantas Maximas veikala filiālē ir stundām jāgaida, kamēr tās meitenes izkasās. Uz 3 cilvēkiem jāgaida vismaz 40 minūtes...