www.sudzibas.lv Swedbank Pensiju plāni

Swedbank - Pensiju plāni

Silti iesaku cilvēkiem apskatīt portālā www.manapensija.lv Hansabanka/Swedbanka pensiju plānu stāvokli un ar steigu pārreģistrēt savus pensiju plānus uz SEB banku un DnB Nord banku kuras ir stabilas un drošas!!! Izdariet to līdz gada beigām jo pārvaldītāju var mainīt 1x gadā!!!

Z

N navsvarigi 15.12.2008

Pakaidro iemeslu, kapec, lai es savu pensiju planu parregistretu uz citu banku? Ar ko tas divas citas ir droshakas?

L Ligucis 16.12.2008

Šī raksta autors gadījumā neilgojas pēc rūtainās saulītes par šādu ažiotāžas celšanu? Būs tāpat kā tiem, kas izplatīja nepatiesās baumas par lata devalvāciju.
Savulaik televīzijā kāds ekonmists sacīja, ka vēl kādus 10 gadus ieguldījumi pensiju plānos nenesīs ļoti lielu peļņu. Un ir pilnīgi vienalga, kura banka ir pārvaldītājs. Jā cilvēki vēlas, lai vecumdienās sanāk lielāka pensija, tad pāšiem ir jāveic savi uzkrājumi.

Nevajag te runāt muļķības par Hansabanku.

M mulkits 24.02.2009

Rūtainu saulīti vajadzētu sagaidīt šādu pensiju fondu aizstāvjiem un popularizētājiem, praktiski gada laikā esmu pazaudējis gandrīz 1/3 no iemaksātās naudas, tiešām vajag paskatīties statistiku, hansabankas pensiju fonda pārvaldītājs ir rekordists zaudējumu ziņā starp visām bankām un citiem fondiem.