www.sudzibas.lv Swedbank Paterina kredits

Swedbank - Paterina kredits

Labdien!

Gribu jums ieteikt neteret laiku ar Swedbanku kredita jautajumos. Izstastisu savu gadijumu:
Vajag naudu kazam. Pieteicos paterina kreditam aizpildot aptaujas anketi internetbanka. Netto alga katru treso menesi nepartraukti aug, uz so bridi sastada 500 lvl uz rokam., stazs ir 11 menesi. Kredita vesture ir tira, ka spogulis. Nav ne paradu, ne sliktas reputacijas. Gribeju nemt 3000 lvl uz 3 gadiem. Sodien piezvana un saka, ka var dot 200 lvl, un pec 4-5 men ap 1000 lvl (2 men. ieprieks draugam ar visiem kredit reformiem iedeva 1000 lvl bez problemam). Pec "laipnas" sarunas, pateicu ka meklesu citu banku, meitene palika neipasi jauka un smaidiga pec maniem vardiem. Tatad var secinat, ka vini krapj cilvekus par kreditu pieejamibu. Neterejiet savu laiku...

H Hugo 20.04.2011

Bankas kļuvušas piesardzīgi skopas. Varbūt stāžs šķita pārāk īss. Vajag vismaz 12 mēnešus.

E Endijs 20.04.2011

Piekrītu Hugo!

Agrāk visiem visu deva- tagad situācija mainās ik mēnesi un tas kam deva vairāk nedos un otrādi !
pēc tam būs pārmetumi, ka viegli iedeva un nevares atdot, neviens jau nav labdarības iestāde, banka arī nē- tas ir bizness un jeb kurš grib nopelnīt !

C chikitta 20.04.2011

Kāzām ņemt kredītu...uz 3 gadiem... :)
daudz pāru nemaz tik ilgi laulībā nenodzīvo, lai tādu kredītu atmaksātu... :))labāk 3 gadus krāt..un ja noturās attiecības, tad precēties:)
es protams atvainojos par cinismu!

č Čoms 20.04.2011

Kāda velna pēc vispār precēties, ja var izmantot profesionāļu pakalpojumus?

K Kaza 24.04.2011

Parakstos zem katra Chikitta komenta vārda!

K Katt25 25.04.2011

Njā sākt kopdzīvi ar kredītu tik tiešām nav labi. Labāk taisat pieticīgas kāzas, bet par savu naudu.