www.sudzibas.lv Swedbank Pārskaitījumi

Swedbank - Pārskaitījumi

Nepietiek ar to, ka nauda tiek noņemta par katru sīkumu- bilances apskatīšanu, un citas komisijas maksas, bet arī pārskaitijumi no šīs bankas tiek veikti gluži gliemeža ātrumā+ tikai divreiz dienā!
Varen nožēlojami, jo ja naudu nepieciešams nosūtīt steidzami, tas nav iespējams!
Kaut gan ne tikai šajā, bet arī Parex bankā.

V

D ded 22.02.2010

parskaitijumi uz citu banku jebkuraa bankaa notiek tikai 2x dienaa

M MINCE 22.02.2010

tieshi taa arī ir, kā raxta Ded- izņemot, ja grib ātri- tad var taisīt expresmaksājumu- bet tas arī maksā vairāk...

R Ro 22.02.2010

autore ir pilnīgi tizla

K kraa 24.02.2010

bankas viena otrai pārskaitījumus veic caur latvijas banku 2x dienā tā iemesla dēļ, ka latvijas bankā atrodas visām latvijas bankām starpkonti, tā tas ir un vienmēr ir bijis.ja vajag ātrāk - ej un taču aiznes un iemaksā to naudu vajadzīgajā bankā uzreiz pa tiešo!

A Anna 30.05.2010

Bet es skaitīju uz to pašu banku no konta uz kontu un aizgaja tikai stundas laikā:(
Tai pašā laika no SEB ir mazak kā minūte:)