www.sudzibas.lv Swedbank Pretīga apkalpošana, neievēro korporatīvo un lietišķo etiķeti

Swedbank, Origo filiāle - Pretīga apkalpošana, neievēro korporatīvo un lietišķo etiķeti

Šodien nepatīkama attieksme Swedbank filiālē Origo. Darbiniece runā žargonos, it kā nebūtu sen papļāpājusi par dzīvi. Man cilvēkam ar augstāko izglītību sāk stāstīt kut kādu sviestu, kur man kas jālasa. Pilnīga muļķe. Kā man ir noriebies ej kurā iestādē gribi, visur pretīga attieksme, nav augsta līmeņa apkalpošana. Vc4 dermaclinikā arī šausmīga, foto centrā arī šausmīga.
Vai Latvijā ir tikai i.. Dioti visās malās? Kur ir normālie cilvēki? Ar normālu klientu apkalpošanas kultūru? Kur? Es neesmu vairs nekur redzējusi. Pēdējās nedēļās viens vājprāts.

W

Komentāri (11)

E Elisa Elisija 14.04.2021

Ja absolūti visur, kur ieejat, pret jums izturas nejauki, tad problēma nav viņos. Problēma ir jūsos.

W wwoki 14.04.2021

Izturēšanās nebija nejauka, bet totāli neprofesionāla, bez korporatīva stila. Nu centrāltirgū daži pārdevēji ir zolīdāki. Šī kavē kleinta laiku ar tukšu muldēšanu. Sviests.

W wwoki 14.04.2021

Kurš ar normāls advancēts cilvēks par to kapeiku algu gribēs tur iet strādāt, domāju neviens.

ramona 15.04.2021

Uzsverat savu augstāko izglītību, bet Jūsu pašu valoda ir briesmīga. Zūd ticamības moments par visiem pārējiem par ko aprakstat.

T Thylacine 15.04.2021

Nav nekādu grūtību ar savu augstāko izglītību iet un pastrādāt viņu vietā! Nav jau nekāda 5zvaigžņu viesnīca, kur tev paklājiņš jāizritina priekšā un jāuzrunā ar "augsti godājamo kundzīt". Būtu kaut 1 dienu pastrādājusi klientu apkalpošanas sfērā, tad saprastu, cik grūti ir turēt to taisno muguru un pie katra klienta piedomāt, kādā tonī ar viņu runā, tas darbs tāpat vien ir grūts. Mazāk sēdēt sūdzības.lv un vairāk sevi izglītot, izlasi kādu grāmatu, mis Augstākā Izglītība, varbūt kāda smadzeņu šūna pakustēsies pareizajā virzienā.

P Patiess Fakts 17.04.2021

nuko , lai saka, arī es esmu redzējis ļoti nekompotentas darbinieces, tieši Swedbank. Nu tur nav viņas ar augstu IQ.

P Patiess Fakts 17.04.2021

varbūt tas ir vīrietis? Ko tik droši zinat, ka rakstat aizejiet pastrādājiet? sviests.

A Atrsn 17.04.2021

Te nav Šveice, vai Emirāti, kur katra apkalpojošās sfēras darbiniece būs kā no veikala skatloga.

F fax 19.04.2021

s tur vienreiz lamāties sāku, tieši Origo, nepatiesu informāciju man bija snieguši, dokumenti nebija sagatavoti.

A Atrsn 20.04.2021

Nu te kādi Swedbank darbinieki grib taisnoties, nevajag te to apmeklētāju n...o..dir..st , jo ja godīgi kompetenti darbinieki reti kur ir. Un te Swedbank esmu redzejis tādas duras, ka nav ko teikt.

Pacco_al 21.02.2022

Piekrīt, bet te ir cita problēma, cilvēki ir palikuši tik truli un bezatbildīgi, ka lielākā daļa vispār nesaprot, ko viņam saka un tad ir jāstāsta "pa prasto".

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes