www.sudzibas.lv Swedbank Nolaidība no darbinieku puses

Swedbank - Nolaidība no darbinieku puses

Pirms kāda laika devos uz Swedbank filiāli t/c “Rīga plaza”, lai nomainītu kodu kalkulatoru. Viss sākās ar to, ka mazā kalkulatora vietā iedeva lielo, kas ekonomiski aktīvam cilvēkam nav parocīgs. Darbiniece norādīja, ka tas ir universālais dizains. Ja universāls, tad universāls.
Pēc kāda laika saņemu zvanu “atvainojiet, bet sistēmā nav ievadījušies dati, būs jā atbrauc vēlreiz, lai visu izlabotu”. Un tagad ir jautājums, kā darbiniece var neaizpildīt visas prasības, izsniedzot kodu kalkulatoru? Nu labi, gadās. Sataisos nākamo nedēļu doties un vēlreiz apciemot swedbank, jo pārējās dienas jāstrādā (nav iespējas apmeklēt banku ne agri ne rīta, ne pēcpusdienā) . Bet kur tas prieks! Banka ir parūpējusies, lai es netiktu savā internetbankā! Tas saucas “mēs kļūdāmies, bet jūs ciešat”. Paldies Swedbank, par kodu kalkulatoru - kluci un lielisko attieksmi pret klientiem, ierobežojot viņu finansiālo brīvību.

23.10.2022

T taisnibascinitajs3 23.10.2022

Tak tu kaut kāds dārzenis esi? Uztaisi SmartID.

K KāpostuTītenis 23.10.2022

Taisnības cīnītājs varētu pastāstīt, kā uz vienas ierīces var izveidot divus Smart ID kontus un, kā tas attaisno darbinieka kļūdas? Vai zinājāt, ka Smart ID nepieciešams interneta savienojums, tātad - ja nav piekļuve internetam, nav arī ID. Bet taisnības cīnītājs ir tikai portāla butaforija, kas neprot iedziļināties lietā, labprāt kaut ko iesmērē komentāros. Ja nav ko teikt, tad nesaki neko.

T taisnibascinitajs3 23.10.2022

Ja tev nav interneta, kā tev palīdz kalkulators norēķiniem internetā, kurā tu netiec, jo nav interneta?
Ja jau tik svarīgs tev tas kalkulators, ko uzreiz neskrēji atpakaļ uz banku pēc zvana, lai uzreiz izlabo kļūdu?
Bet jā, man ir prieks, ka tu esi perfekts cilvēks, kurš nekad darbā un dzīvē nav kļūdījies. Banķa arī strādā cilvēki, nemīz karstu biksēs.

K KāpostuTītenis 23.10.2022

Cīnoties par taisnību vajag padomāt par vairākām iespējām. Iedomājies, eksistē tādas vietas pasaulē, kur internetu datoram nodrošina tāds interesants vadiņš. Un caur šo vadiņu internets nonāk tur, kur tam jābūt. Bet tai paša laikā telefonā vai citā ierīcē nav ne zona, ne WiFi. Tas tā. Ļoti elementārs skaidrojums bērniem.
Runājot par skriešanu. Kāpēc lai skrietu? Kā saki, bankās strādā cilvēki un kā cilvēka teikt uzticējos “jūsu kalkulatora darbība netiks ierobežota”.

Par mīšanu nu gan šeit nav nekāds sakars. Ja Tu pēc pieredzes, tad laiks apmeklēt nefrologu. Tad bikšeles paliks sausas.

T taisnibascinitajs3 23.10.2022

Uzreiz varēji rakstīt, ka Gulbenes mežos tupeņus audzē, tad gan atvainojos.
Bet tad jau tev nevajag piekļuvi internetbankai, tajā galā jau tikai skaidrā maksā visi un komunālo nav ko maksāt, ja nav elektrības.