www.sudzibas.lv Swedbank Nevar ieiet internet bankā jau 2 nedēļas

Swedbank - Nevar ieiet internet bankā jau 2 nedēļas

Atrodos Vācijā 29 augustā vēl viss bija ok, bet tagad jau divas nedēļas nevaru ieiet internet bankā, nemaz never vaļā sākuma lapu... kas ir noticis un kad tiks novērsta šī kļūme?!
ar cieņu G.grigule

G

L lietotaajs 23.06.2009

Vai tad nav iespeeja kaut telefoniski sazinaaties ar banku?Man taadu probleemu nav bijis.

P pufa 23.06.2009

Vakar vēl biju savā i-neta benkā, nekādu problēmu.

. ....kl 24.06.2009

Vai Vācijas datumi atšķiras no Latvijas? Sūdzība ievietota 23.06.2009... Tekstā... 29. augustā... divas nedēļas...
Vai Vācijā jau ir septembris???

U Uģis riktigais 24.06.2009

Jādodas uz tuvako Swedbankas filiali un jāņem līdzi personu apliecinošs dokuments.Man Latvija dzīvojot ta reiz gadijas.

P pufa 24.06.2009

Pa telefonu ar visu var nokārtot, tikai pa rokai jābūt kodu kartei un pārējiem pribambasiem, jo tiks jautāti visādi klientu kodi. Pēc kāda kalendāra diez Vācijā dzīvo, ja tur jau 28. augusts un par kuru Vāciju iet runa, moš uz plašās zemeslodes vairākas.

U Uģis riktigais 24.06.2009

Bikse, ja es nozogu tavu kodu karti, tad Tava nauda mana?-neka nebija, tikai uz filiali ar dokumentu, kur ar iedos citu paroli, ko pec tam var nomainīt, ta lūk!

P pufa 24.06.2009

Tur vēl ir daudz testa jautājumi, kuriem atbildes zini tikai pats...

. ....kl 24.06.2009

Slēdzot līgumu bankā, bija jāpaziņo kautkāda slepenā parole... par kuras esamību pēc septiņiem gadiem es biju aizmirsusi :)))

U Uģis riktigais 24.06.2009

Hruša, tas točno, es arī visu esmu aizmirsis.Kad netā kaut ko mēģinu pirkt, man paypal uzdod visādus jautajumus-pirmais majdzīvnieks, mīļāka krāsa, bērnibas draugs utt, bet ka es to visu varu atcereties?

K kristaps 25.06.2009

ļoti kaitina, ka swedbank karājas uzraksts "laiks ir nauda" vai arī kkas t.m.l., jo vienmēr man rindā ir jāstāv minimums stunda, kaut arī ir maz cilvēku ko apkalpot. tā swedbank atrodas uz valdemāra un zirņu ielas stūra. [slēpt]@

J jan4iks 27.06.2009

latvieshi pat fricija dzen zosis.tas ir normali.

A anno 24.07.2009

pārinstalee datoru un nebuus probleemas, vai arii meklee specu kas nonjems liegumu no ielogoshanos taadaas lapaas, man taa antiviirusi paaris reizes ir noblokjeejushi, tas ir draugs ne to nospieda un ar to visa piekljuve beidzaas, liidzeeja paarinstaleeshana :)

B baiba 08.01.2010

Par ibankas teniskajām problēmām ->

Visu iespējams salabot. Ja tieši kādam ir problēmas ar ibanku un citiem nav, tas nozīmē, ka tieši tavā pusē ir problēmas. Pirmkārt ir jāsazinās ar banku un tehniskie cilvēki uzzinot tavus datus visu izpētīs. Problēmu iespējas ir ļoti daudzas un dažādas. Pārvsarā cilvēku kļūdas, internetu provider kļūdas utt.
Nevajag celt paniku, klusēt un sūdzēties..