www.sudzibas.lv Swedbank Naudas kāsēji

Swedbank - Naudas kāsēji

Vēlējos sazināties ar Swedbank, lai atjaunotu pieeju internetbankai, zvanot uz 67 444 444, kas ir diennakts numurs (kā sniedz mājas lapas informācija). Zvanīju pirms 20:00 vakarā, neviens necēla, bet tas būtu sīkums, ja vien par to nejēdzīgo gaidīšanu neņemtu naudu! No viena telefona visu kredītu notērēju gaidot savienojumu ar operatoru, tā arī nesagaidot savienojumu. Zvanīju atkārtoti, bet atkal - nekādas atbildes. Kas tā par nejēdzību, ka tiek noņemta nauda pat nesagaidot savienojumi ar bankas operatoru? Lieliska naudas kāšanas sistēma! Lieki piebilst, ka abas reizes zvanot tika piedāvāta iespēja atvieglot speciālista darbu un uzreiz ievadīt kartes lietotāja numuru un pieprasīto numuru no kodu kartes. Abas reizes simtprocentīgi vadīju skaidri un gaiši pieprasīto kodu kartes numuru, taču atbilde viena - nepareizi ievadīts kods. Absurds kaut kāds! Tā ir ņirgāšanās par klientiem. Iesaku ieviest internetbankas pieejas atjaunošanu caur e-pastu vai telefona numuru, lai nav lieki jātērē nauda un laiks, lai mocītos sazvanīt operatoru! Stulbums augstākajā pakāpē.

I

B b234 26.01.2017

Nevajag zvanīt ar gludekli. Viņiem ir normāls numurs supportam - Lattelecom. Pieslēdz jebkuru normālu tarifu un nekas nebūs jāmaksā.
Izklausās, ka teju pirmo reizi telefonu lietotu un nesaprot kas ir "savienojums".

Pacco_al 27.01.2017

No mēness esi nokritis? Jeb kura zvanu vadības sistēma ir savienojums un kamēr spēlē mūzika vai tiek noraidīts cits saturs jau tiek aprēķināta maksa par zvanu.
Tiešām izmanto normālu tarifa plānu, ne viss kaut kādas kreisās ZZ,

R Ritvars 28.01.2017

Interesanti kāds sakars te ir ar operatoru, ja swedbanka norāda ka viņiem ir bezmaksas numurs???? Swdbanka nu jau pēdējos 10 gadus izceļas ar savu politiku. Tapēc nevis maini operātoru bet nomaini banku. No pieredzes saku, ka 5x mazak problēmu saistībā ar banku lietam.

Pacco_al 24.02.2017

Pastāsti man kura ir tā sapņu banka, kurā tevi ienes uz rokām, apsēdina mīkstā krēslā, cienā ar kafiju un kūkām un vēl beigās pateicībā samaksā naudu par veltīto laiku. Es arī gribu pāriet uz tādu banku!

Aigars31 24.02.2017

no konfekts