www.sudzibas.lv Swedbank Modina naktī

Swedbank - Modina naktī

Kaut kas traks! Man ir divi konti šajā bankā. Vienā kontā man ieskaita naudu, ar to arī pērkos veikalos u.t.t., bet otrs man ir drošības konts, kur veidoju uzkrājumus. Pirmajā kontā bija palikuši pāris lati un Swedbank bija izdomājusi, ka pagājušā naktī vajadzētu paņemt no manīm 10 latus kartes gada maksu. Tā kā pirmajā kontā nebija naudas, banka ir no mana otra konta paņēmusi trūkstošo summu un iemaksājusi pirmajā kontā. Un par šo darījumu, protams ar skaļu īsziņu, mani informēja tūlīt pat naktī. Abi ar vīru bijām gultā sēdus un vēl tas teksts īsziņā- Neatļauta debeta atlikuma dzēšana no konta. Samiegojies cilvēks pat nevar aptvert kas tas ir un miegs uz ilgu laiku ir zaudēts! Nepatīk kašķēties un sūdzēties, bet man savs un ģimenes naktsmiers tomēr ir svarīgs.

I

Z Zeltīte 28.09.2010

Jā, laikam Swedbank strādā 24 stundas diennaktī, jo arī es saņēmu pagājušo nedēļ 2 īsziņas pus2os naktī. Protams, ka nakts miers iztraucēts! Tas nav normāli!

B Bbb 28.09.2010

Vai tad vienkāršāk nav internetbankā izmanīt sms bankas uzstādījumus, lai naktī nesūtītu īsziņas par konta izmaiņām, nekā drukāt sūdzības?

L latvietis 28.09.2010

suudziibas drukaa, lai pasuudzeetos!! shii lapa tam ir domaata - - > sudzibas.lv

A Arnita 28.09.2010

Tik tiešam nomaini uztādījumus un ne viens tevi netraucēs.Bbka nav vainīga pie ta ka pašai nepietiek prāta to visu izdarīt.

M maris 28.09.2010

nezinu vai ta ir bankas vaina, bet man par 3-5 dienu atpakaļ veiktiem pirkumiem regulari nāca atskaites 4, 5 no rīta.uzstādījums tāds tāpēc, ka ja man nemanot nozog kartiņu un kāds iepērkas, es uzreiz zinātu kas kur un cik.reāli tas pienāktu pēc pāris dienām.

A aluiii 29.09.2010

Jaa, stulba aita!
Tak buutu telefonu paarsleegusi uz kluso rezhiimu uz nakti, vai vispaar izsleegusi, ja jau miegs ir tik svariigs1
Stulba suudziiba, kaa arii taas autore!

I Ingrīda 29.09.2010

Cik ir novērots, tad visas sūdzības ir stulbas un visi sūdzību rakstītāji ir vēl stulbāki. Gudrīši ir komentētāji, kuri lasa stulbu autoru stulbās sūdzības un vienmēr zin labāk otra vietā kā vajadzēja darīt. Man pilnīgi vienalga vai mani sauc par stulbu, vai par aitu, vai par abiem kopā, bet savas domas savā sūdzībā esmu izteikusi un un neko netaisos ne pārslēgt ne izslēgt, lai arī cik tas stulbi nebūtu.

T Tikai uzvārds 26.09.2011

Dura.. :D