www.sudzibas.lv Swedbank Lojalitātes iztrūkums ilggadējiem klientiem

Swedbank - Lojalitātes iztrūkums ilggadējiem klientiem

Esmu bijusi par tele2 klienti kopš 2007. Gada. Viena no jūsu kolēģiem teica, ka varu ierasties uz vizīti par atrastās kartes atjaunošanu. Bija ļoti laipna un nozīmēja man vizīti. Bet es saslimu. Nevarēju ierasties. Tagad varu, bet man par jaunās kartes izdošanu, kas nav iespējams aplikācijā, tagad ir jāmaksā 15 eur? Kur ir jūsu lojalitāte pret ilggadējo klientu? @tele2.lv

23.04.2024

Pacco_al 02.05.2024

15.- Euro gadā maksā karte pie bloķēta konta. Tādas Jums ir parādi un ZTI ir bloķējis kontu, tā kā nekādas darbības Jūs nevarat kontā veikt, atskaitot skaidras naudas noņemšanu bankas automātā atļautā limita robežās. Kāda nafig ilggadējā lojalitāte? Par to, ka par Jums ir ieraksts datu bāzē? Banka nenopelnīs ne centa par šādu klientu. Nepatīk? Aizejat painteresējaties, cik citās bankās maksā ZTI arestētu kontu apkalpošana. Var būt tad veselais saprāts atgriezīsies.