www.sudzibas.lv Swedbank Kontu atvēršana bez iemesla, paskaidrojuma un jebkādas iespējas sazināties ar banku

Swedbank Latvija - Kontu atvēršana bez iemesla, paskaidrojuma un jebkādas iespējas sazināties ar banku

Godātie uzņēmēji, vēlos padalīties ar nepatīkamo pieredzi saistībā ar SwedbankLatvijas filiāli skumjo darba praksi. Šī gada laikā man un vairākiem pazīstamiem uzņēmējiem bez jebkāda iemesla, paskaidrojuma vai iepriekšējas ziņas tika aizvērti uzņēmuma konti. Papildus tam uzņēmuma dati tika iesniegti Vidar lūgumu veikt pārbaudes.
Notikumu scenārijis visiem viens, tiek saņemta Swedbankvēstule ar paziņojumu par konta slēgšanu pēc 30 dienām. Lūgumi sniegt paskaidrojumus, sazināties ar bankas pārstāvi tiek ignorēti, neskatoties uz veiksmīgu sadarbību 10-15 gadu garumā. Papildus tam "komplektā" tiek saņemta vēstule no Vid par pārbaužu ierosināšanu.
Ņemot vērā šo pieredzi rekomendēju ļoti izvērtēt par sadarbības uzsākšanu vai turpināšanu ar minēto iestādi un laicīgi sagatavoties šādam scenārijam. Veiksmi!

O

Komentāri (2)

Z Zurx 06.11.2022

Pēdējā laikā vairāki uzņēmumi ar šo ir saskārušies, gan dēļ Swedbank ar šādu rīcību, kā arī dēļ Citadele bankas. Rekomendēju uzņēmumiem ar esošajām bankām, rūpīgi izvērtējiet turpmāko sadarbību, kā arī jaunajiem uzņēmējiem, izvēlaties citas bankas, lai mazāk būtu stresa situācijas, ka arī mazāk lieki laika tēriņi. Veiksmi!

Pacco_al 08.12.2022

Banku pienākums ir pazīt savus klientus un ja bankas nepildīs šīs prasības viņus gaidīs miljoniem lielas soda naudas un tas nav joks. Ir jau maksājuši. Bankās eksistē dažādi monitoringa procesi, kuri analizē jūsu uzņēmuma transakcijas. Šīs ir lielas un apjomīgas sistēmas, kas vienkārši uzzīmē naudas plūsmas shēmas. Tātad ja jūsu uzņēmums sadarbojas ar kaut kādiem kreisajiem partneriem, kuri nodarbojas ar dažāda veida "optimizācijām" un izmantojat viņu pakalpojumus, (kā likums tā ir fiktīva saimnieciska darbība un šie uzņēmumi reāli nekādus pakalpojumus nesniedz) tad banka pieņem lēmumu ar jums pārtraukt sadarbību un viss. Otra lieta ir VID saraksta riku klienti, kuri ir VID datu bazē. Savā EDS jūs varat pārbaudīt vai jūsu uzņēma sadarbības partneru vidū nav šādi riska klienti, jo arī jums, ka uzņēmējiem prasību pārzināt savus sadarbības partnerus, neviens nav atcēlis.
Jā, kad banka slēdz kontu, tad visi "ieslēdz muļķi" un tēlo, ka neko nesaprot un nenojauš. Jā tā var gadīties netīšām 1% gadījumu, vai arī jūsu vispār nerubījiet fišku uzņēmējdarbībā un domājiet, ka visi ir idiot, kuri neko neredz, nesaprot un ka pie jums viss ir legāli. Tāpēc nav ko te stāstīt un izmantot latviešu mīļāko aizsardzības taktiku - uzbrukumu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes