www.sudzibas.lv Swedbank Kukuļa izspiešana

Swedbank - Kukuļa izspiešana

Labdien, jūsu jurists Sandis Saulītis 2008. Gadā uzraugot manas kompānijas Sia Viksan saistību izpildi pieprasīja man kukuli 2500 latu apmērā, tas notika tikšanās telpā ar video novērošanu un otrajā tikšanās reizē kukulis tika nodots bankas otrajā stāvā klientu uzgaidāmajā telpā, saprotams man ir liecinieki, gribu lai šie video materiāli tiktu izskatīti un pārbaudīti un mana nauda tiktu atgriezta un vainīgais tiktu saukts pie atbildības. Visus šos gadus klusēju, jo bija neatrisinātas manas un bankas finansiālās saistības, bet tām atrisinoties varu runāt atklāti un norādīt uz jūsu bankas darbinieku negodīgām un krimināli sodāmām darbībām pret bankas klientiem. Ļoti ceru atgūt savu naudu atpakaļ-tā būtu bankas goda lieta. Viktors Starcevs ar mani var sazināties pa e-pastu [slēpt]@inbox.lv

05.06.2020

V vitols 05.06.2020

Neviens nemeklēs un neko tev ne atgriezīs, pats vainīgs ka devi!

T Taisnīgums99 24.06.2020

arii neslavas celshana var but kriminali sodama, taa ka jums ieteiktu padomat pirms savus mazos melus te rakstat, Viktor.

Pacco_al 06.07.2020

Nu kāpēc uzreiz melus. Visādi gadījumi ir bijuši... ja cilvēkam ir pierādījumi, lai vērša attiecīgajās iestādēs, bet ja nav tad nav arī jēgas kaut ko murgot.