www.sudzibas.lv Swedbank Kukuļa izspiešana

Swedbank - Kukuļa izspiešana

Labdien, jūsu jurists Sandis Saulītis 2008. Gadā uzraugot manas kompānijas Sia Viksan saistību izpildi pieprasīja man kukuli 2500 latu apmērā, tas notika tikšanās telpā ar video novērošanu un otrajā tikšanās reizē kukulis tika nodots bankas otrajā stāvā klientu uzgaidāmajā telpā, saprotams man ir liecinieki, gribu lai šie video materiāli tiktu izskatīti un pārbaudīti un mana nauda tiktu atgriezta un vainīgais tiktu saukts pie atbildības. Visus šos gadus klusēju, jo bija neatrisinātas manas un bankas finansiālās saistības, bet tām atrisinoties varu runāt atklāti un norādīt uz jūsu bankas darbinieku negodīgām un krimināli sodāmām darbībām pret bankas klientiem. Ļoti ceru atgūt savu naudu atpakaļ-tā būtu bankas goda lieta. Viktors Starcevs ar mani var sazināties pa e-pastu [slēpt]@inbox.lv

05.06.2020

T Turkey901 05.06.2020

Ierakstus neviens neglabā ilgāk par gadu, parasti krietni īsāku laika sprīdi.
Vainīgais, visdrīzāk, šajā situācijā būsiet Jūs pats, jo pierādīt darbinieka slēpto nodomu nevarēs, taču kukuļdošanā Jūs pats labprātīgi nupat atzināties!

T taisnibascinitajs2 05.06.2020

Pēc likuma visām iestādēm ar videonovērošanu ir jāglabā materiāls vismaz 14 dienas. Pat ja viņiem arī ir tas video viņi var pateikt, ka vairs nav un nekas par to nebūs, jo viņiem nav nepieciešams pēc likuma tam tikt saglabātam.

V vitols 05.06.2020

Neviens nemeklēs un neko tev ne atgriezīs, pats vainīgs ka devi!

T Taisnīgums99 24.06.2020

arii neslavas celshana var but kriminali sodama, taa ka jums ieteiktu padomat pirms savus mazos melus te rakstat, Viktor.