www.sudzibas.lv Swedbank krredītu zādzība - krāpniecība

Swedbank - krredītu zādzība - krāpniecība

Gribu informēt, ka SWDBANK vienkārši APZOG SAVUS KLIENTUS!!!
Jau vairāk kā 10 gadus esmu šīs bankas klients un regulāri lietoju maksājumu karti. Kādreiz bija overdrafts, ko "smalki" pārformēja par kredītlīniju un neaizmirsa paaugstināt procentu likmi - it kā rūpējoties par klientu labklājību (smiekli nāk).
Nesen saņēmu ziņu caur internetbanku, ka esot jāpagarina kredītlīnija (atbilstoši kaut-kādiem-tur jauniem noteikumiem un likumiem), kas līdz šim it kā nebija jādara. Uzrakstīju šo pieteikumu un gaidīju atbildi. Saņēmu atteikumu, kas nozīmē, ka jāsedz kredītlīnijas summa. Kaut arī regulāri dzīvojos overdraftā, banka taču savu interesi neaizmirsa no manis katru mēnesi iekasēt - rezultātā esmu savu līniju šajos gados atmaksājis vairākkārt. Tomēr man "nāca pretī" un teica, ka var to pārformēt kā PATĒRIŅA KREDĪTU, kam es esmu tomēr vēl pieņemami drošs klients (ha!).
OK. Devos noformēt šo pieteikumu un tur vēl apjautājos, cik ilgi jāgaida un ko darīt ar kontā esošajiem līdzekļiem - vai nevajag noņemt, jo tūlīt beigsies ultimātā noteiktais termiņš (16. nov.). Nē, nē, ko jūs viss ir kārtībā un nekas jūsu naudai nedraud, nekas NETIKS NORĒĶINĀTS!!! Pieteikums tikšot ātri izskatīts un ar mani sazināsies. Šodien, 17. nov. MAN VAIRS NAV NAUDAS NE KAPEIKAS!!!

NETICIET NE VIENAM BANKAS DARBINIEKAM UN VIŅU VĀRDIEM!!!

P.S. Unibanka ir tādi paši, ja vēl ne sliktāki meļi!!! Tie vispār neko nesaka un nesola šmauc tikai nost!!!

H Haralds 17.11.2011

VISAS bankas rupejas par klientu"labklajibu".

S Sauliite 17.11.2011

Varbūt pārmaiņas pēc sāc tērēt tikai savu naudu, tad arī nebūs jāraksta stulbas sūdzības, par to kā banka savu naudu atņēma!

7 777 17.11.2011

Vai Saulītei palīgskolā neiemācīja, ka, ja nav ko teikt - jātur mute ciet???

J JĀNIS 17.11.2011

Saulīte pareizi runā.

B Baņķieris 17.11.2011

Varbūt pēc šī gadījuma tu beidzot pārstāsi barot to banku? Pats teici, ka rezultātā esi savu līniju šajos gados atmaksājis vairākkārt. Kur tas bija rakstīts- kam ir, tam tiks dots, kam nav, no tā tiks ņemts...

T TV 17.11.2011

Nezin kas tur atkal, bet ar Swedu nekad nav bijušas problēmas kaut gan nesmu arī dzīvojis uz viņu naudu, neviss uz to ko pats nopelnu, bet tā man banka liekas ok

! !!! 18.11.2011

Sauliit, maksā valstij visus nodokļus, jo, cik man zināms, tu nemaksā. esi godīga, tad varēsi atļauties citus mācīt. Tad redzēsim, vai tad, kad nomaksāsi visu valstij, Tu būsi spējīga iztikt tikai ar savu algu?

S Sauliite 18.11.2011

Pat ja es nevarētu iztikt, es "neuzgrūstu" savas problēmas citiem! Samazinātu izdevumus, atrastu labāku darbu utt. Un es varētu iztikt arī, ja nomaksātu nodokļus! ;)

! !!! 20.11.2011

Sauliit, nespļauj kāpostos, ko pašai būs jāēd. Kas augstu kāpj, zemu krīt...

! !!! 20.11.2011

Sauliit, tu apzodz valsti un gudri spried par kredītņēmējiem? Tu nenonāc pretrunās ar savu iepriekšrakstīto? Esi ZAGLE!!! Nomaksā nodokļus!