www.sudzibas.lv Swedbank Krdītkartes neatjaunošana

Swedbank - Krdītkartes neatjaunošana

Sanāca tā, ka nejauši sajaucu karšu pin kodus un bankomāts aaizturēja kredītkarti - protams gāju uzreiz uz banku pasūtīt jaunu. Pastāstīju speciālistam par radušos ķibeli...Atbilde: Diemžēl karti vairs nav iespējams atjaunot, jo kredītkartes Swedbanka vairāk nepiedāvā!!! Rezultātā paliku bez naudas!!! Ļoti laba attieksme pret klientu, ņemot vērā, ka algu saņemu caur šo ''lielisko'' banku!!! Varbūt Swedbakai nav vajadzīgi tādi parādnieki???? Interesanti kā vēl bankas var nopelnīt, ja ne ar kreditēšanu??? Iespējams, ka man vajadzētu slēgt kontu šajā bankā??? Ko komentēs par to Swedbankas speciālisti???

P.S. Protams, ka ''pasūtija'' mani ĻOTI laipni.

G ggklgj 16.04.2010

nezinu, man visu atjaunoja

G ggklgj 16.04.2010

Pats vainīgs! vai esi konkurets???? kas par murgu????

M MINCE 28.04.2010

kas par sviestu- visas kartes var atjaunot

D Darbonis 28.04.2010

Nu es jau gadu kā pārgāju no rīkļu rāvējas Swedbankas uz SEB un esmu ļoti apmierināts, varu tikai jums just līdzi kā jūs tur apčakarē un ņem no jums naudu neparko.Ar šo banku ir kaut kas līdzīgs kā tagad cilvēkus apkrāpj tie kredītu devēji kuri prasa priekšapmaksas un pazūd, starpcitu lielākā daļa viņu kontu arī ir Swedbankā tākā kārtējais lohotrons.

E Erps 28.04.2010

Nu šitādu joku nebiju dzirdējis, ka neatjauno kredītkarti...
Varbūt jums ir sakrājušās milzīgas parādsaistības pret Swedbanku, ka banka šādi rīkojās...
Man nekad neko tamlīdzīgu nav nācies pat dzirdēt!

K kristīne 25.05.2010

šeit ir tikai viena iespēja- mīnusi kontā. jo IKVIENU karti var atjaunot, ja konta stāvoklis ir kārtībā. Karte ir tikai plastikāta gabals, bet nauda ir kontā!!! nevajag jaukt 2 lietas.

M Myka 07.10.2010

Mulkibas!!! kadel nevar atjaunot karti ? Vispar es ieteiktu pierakstit to operatoru vardus un uzvardus ar kuriem kontaktejies! un bankas kontu ari ieteiktu slegt! Man parskaitija naudu uz kautkadam viesnicam. tagad esmu parada paris simtus.

PS: BANKAS DARBINIEKS TEICA, KA SWEDBANK NEGARANTA VISA KARSU DROSIBU!!!

R Romis 12.10.2010

Ir tāda maza nianse - Lai slēgtu kredītkartes kontu, sākumā jāatdod visa nauda, kas iztērēta kredītkartē! Priecājies! Ietaupīsi naudu uz kartes apkalpošanas maksu.