Swedbank - Krāpšana

Swedbank ar kautko tādu saskaros pirmo reizi. Zagļi lielākajā apmērā, tagad manas domas par swedbank ir mainījušas uz slikto puai. Bankas konta apkalpošanas maksas u. Tt parejas maksas ko viņi ietur? Par ko tas ir? Tātad, tika veikts bankas pārskaitījums uz revolut lt bankas kontu summu neminēšu, protams krapnieciba prece saņemta netiek par ko tika veikts maksājuma ka ari nauda atgriesta ne tik, sazinajos ar swedbank par to kas atgadijies, ja maksājumu redz viss kartība, bet par to lai atceltu maksajumu un atgriestu man manus līdzekļus bankas konta ko kāds ar viltu centies izšmaukt man prasa komisijas maksu 55eiro. Par to akd jāatceļ maksājums. Tac man rodas jautājums kādas konta apkalpošanas maksas tiek ieturētas par ko? Ja es ka cietušais vēršos pie bankas kur tiek turēti mani līdzeklī banka mani cenšas pataisīt vel vairāk par cietušo. Manos uzskatos tam ir jāietilpst bamkas konta apkalpošanās maksa par ko katru mēnesi tiek ieturēta attiecīga samaksa jo savādāk par ko tad ir konta apkalpošanas maksa? Ja reiz 5 mēnešos 1 reizi pazvanu ar savu problēmu par kuru man jāmaksā teju puse no izkrāptās naudas summas. Kauns negods par swedbank ka banku, var redzēt cik loti jums rup jūsu klienti un to labklājība pie jums ka pakalpojuma sniedzējiem. Pretīgs kantoris tā turpmāk ari jūs rezumēšu.

27.01.2024

Pacco_al 22.02.2024

Bankas funkcijas nav sekot līdzi tam kam ko un par ko tu maksā un gadījumā, ja sava stulbuma pēc uzrāvies uz krāpniekiem vai kā citādi zaudēji naudu, mesties uzreiz virsū saņēmējam un no savas (bankas naudas) atlīdzināt tev radušos zaudējumus, tikai tāpēc, ka tur esi iedomājies, ka tas tā strādā.
Jā maksājuma atsaukšana ir pakalpojums, par kuru ir paredzēta komisijas maksa. Jo tas ir bankas pakalpojumus, kuru tu vari izmantot vai neizmantot. Pēc būtības jautājumā ar krāpšanu maksājuma atsaukšanai nav nekādas nozīmes, jo tas ko dara banka ir nosūta ziņojumu citai bankas, ka tu vēlies atgriezt naudu. Saņēmēja banka arī pati uz savu roku nevar šo naudu noņemt no saņēmēja konta, tikai tāpēc, ka lūk tu esi iedomājies atsaukt maksājumu, bet sazinās ar saņēmēju, lai saņemtu tā piekrišanu. Protams, ka krāpnieks, pat ja nauda vēl būs kontā pateiks, NĒ vai vispār ignorēs šādu ziņu. Un saņēmēj banka atbildēs, ka nav saņemta piekrišana no maksājuma saņēmēju un viss. Tava banka tevi par to informēs un ar to arī viss beigsies.
Bankas nav Tiesa, kura var izdot spriedumu kaut ko ieturēt. Bankai nav tādu tiesību. Tāpēc pakalpojums “Maksājuma atsaukšana” krāpnieku gadījumā ir tukša naudas tērēšana. Un pēc tam tu būsi neapmierināts, ka tu taču samaksāji komisiju, bet nauda netika atgriezta.