www.sudzibas.lv Swedbank Konta izrakst

Swedbank - Konta izrakst

Es esmu klients Swedbanka, es atnacu uz banku, man vajadzeja mana konta izraksts, Es paprasiju lai izprintoja manus ienākošie maksājumi uz manu kontu, vini pateica ka ta maksas 1 ls. Es samaksaju, bet vini izprintoja man visu arhivu konta. Es pateicu man tas nevajag, bet vini atbildeja, ja jums vajag tikai izrakstu ienākošie maksājumi es varu to izprintot majas ja man ir internet bank. Es biju soka, vini nem naudas un neder to ko tu prasi.

U ughu 19.08.2010

ja tu prasīji tik pat negramatiski, kā raksti, tad jau nav brīnums, ka tevi nesaprata

T tdhs 22.11.2010

pizdjec :D
reecu...

iemacies latv.val, bet prieks par to ka maki kaa maaki jo ir daudzi kas vnk vinju pat negrib mavities. paldies ka centies, tik galotnes tadas :S
un viens lats taks nav tik daudz lai arditos un butu SOKA. nenoperc vienu smekju pacinju un busi ietaupijis gandriz divtik.