Swedbank - Komisija

Novilka no mana konta komisiju par 80 Ls izņemšanu bankomātā virs 500 Ls.

xx. xx.xx.2013 Komisija: naudas izsniegšana ATM virs noteiktā mēneša limita (kopā izsn. 580.00 LVL) 80.00 LVL xxxxxxxxxxxxxxxxx 01/2013 -0.16

Cenrādis:
Kartes nosaukums: Swedbank ISIC studenta karte
Kartes veids: VISA Classic Unembossed
Kas var saņemt: Studenti

Maksa par skaidras naudas izņemšanu ar karti:
Swedbank grupas bankomātos Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Zviedrijā, kā arī Latvijā AS “SEB banka” , AS "Latvijas Hipotēku un zemes banka" un AS “DNB banka” bankomātos
- līdz 500 LVL mēnesī: bez maksas
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- virs LVL 500 mēnesī: 0.2% par summu kas pārsniedz LVL 500.

Swedbank, es tevi ļoti mīlu, lūdzu, nekautrējies un ņem uzreiz tik, cik gribi.

K

Y YoYo 09.02.2013

Zviedru banka to pati nav ieviesusi lai vēl papildus "uzvārītos"!
Dombrovskis ar Jezdakovu (VID) ... ķipa mēģina ierobežot ēnu ekonomiku!

A Anna97 10.02.2013

Swedbankam nav liguma ar NORVIKu, un vinu nav saraksta.
Ka ari NORDEA, sanemu no bankomata 5ls+2ls komissija.

Swedbankam ir ligumi --- Latvijā AS “SEB banka”, AS "Latvijas Hipotēku un zemes banka" un AS “DNB banka” bankomāto

Ludzu lasiet informaciju uzmanigak!
Norvik un Nordea saraksta NAV!
Tad jamaksa!

A Anna97 10.02.2013

un ja, šo summu 80ls ņem norvik par pakalpojumu, neviss swedbank.

- līdz 500 LVL mēnesī: bez maksas
!!!
- virs LVL 500 mēnesī: 0.2% par summu kas pārsniedz LVL 500.
!!!

tas atteicas uz DnB, SEB un Lat.hip un zemes b.
jebkura cita banka jamaksa no pirma santima!

U User136834p 10.02.2013

Gribu būt par studentu. Es tik daudz nepelnu!

U uzzy 10.02.2013

nesaprotu par ko sūdzamies! Par to ka elpojam gaisu??

Likumsargs 10.02.2013

Kārtējais lohs neizlasot kartes lietošanas līgumu nu sacel vētru ūdensglāzē!
Jā! Šajā valstī jaunā paaudze jau tik tālu ir degradējusies, ka nevīžo pat elementāras lietas iegaumēt!
Pareizi saka Latvija=Daunlande!

T Tenis 10.02.2013

Likumsarg, vai Tu pats sevi raksturo? Nevajag no sevis spriest par visu zemi. Ne visi ir ar padomisko rūdījumu!

M Martux7 12.02.2013

Neskatoties uz to, ka viņi mēģina attīstīt nevainojamu klientu servisu varu pateikt, ka tas man vienkārši besī. Dažādās dzīves situācijās apkalpojošie cilvēki bija vienkārši pretīgi. Nezinu, varbūt tā ir iestādes politika..

Likumsargs 12.02.2013

Teni! Par cik es strādāju ar pajoliņiem, kas iekļūst nepatikšanās sava stulbuma un neaptēstības dēļ tāds arī raksturojums mūsdienu jaunatnei. Protams nedomāju, ka visi tādi ir, bet ļoti liela daļa! Man diemžēl nākas saskarties tieši ar šo daļu. Vēl varu pielikt klāt, ka mūsdienu jaunatne ir sajaukusi demokrātiju ar visatļautību! Diemžēl tā ir. Savāra ziepes sava stulbuma, neuzmanības dēļ un tad skrien, vaimanā lai palīdz!

Starp citu tie, ar padomisko rūdījumu ir tie izturīgākie! Tagadējie ir mīkstpēdiņi!

A Anna97 14.02.2013

Cienijama smīkņa lasiet uzmanigak!

L Līgucis 14.02.2013

PIEKRĪTU LIKUMSARGAM.

Man arī ir saskarsme ar tādiem gudrīšiem ar augstākajam izglītībam, bet elementāras lietas nezina. Piemēram nemāk nolasīt elektrības skaitītaja rādijumus :)

N nika1 17.02.2013

Kas par swiestu ??? Pat pievienotajā informācijā ir norādīts, ka komisija ir 0.16 LVL (beigās). Jo 0.2% no 80.00 LVL ir 0.16 LVL.
Haaaaaaa... es izsmējos!

Komisija: naudas izsniegšana ATM virs noteiktā mēneša limita (kopā izsn. 580.00 LVL) 80.00 LVL xxxxxxxxxxxxxxxxx 01/2013 -0.16 (!!!)

LIKUMSARG tu rullē, un pilnībā piekrītu par Daunlandi vai Lohlandi. Cik gan debīlam jābūt, lai ievietotu šādu sūdzību?

Tas pat vispār nav reāli - 80.00 LVL komisija par 580.00 sk.naudas izņemšanu bankomātā.