Swedbank - ISIC karte

Esmu nikna. Šodien, pēc dēla lūguma, kurš studē citā pilsētā, gāju uz Swedbank izņemt studenta ISIC karti. Līdzi pie notāra apstiprināta universālpilnvara, kas noslēgta starp mums abiem. Bet... man par šīs universālpilnvaras "pārbaudi" vai ko tur, pieprasīja maksāt 8 eiro. Kāpēc tik dārgi??? Vai ieskatīšanās notāru reģistros ir tik dārga? Es taču tur nevēru kontu un neņēmu arī kredītu uz viņa vārda. Būtu ar mieru šķirties no simboliskas summas 1 eiro apmērā, bet ne jau no 8 eiro.

J

Latviešu tautas 19.10.2016

Viņi arī grib ēst! Socializms sen jau beidzas! Cenu noteic pardevējs!

J Juze 19.10.2016

Bet es arī gribu...
varu par to naudu 2-3 reizes paēst

C Chelsey 19.10.2016

Kuru tas rausta, cik jūs būtu ar mieru maksāt?

C critical thinker 19.10.2016

Noteikumi, cenrādis. Nepatīk, staigājiet citur.

Latviešu tautas 19.10.2016

Noteikumi, cenrādis. Nepatīk, staigājiet citur.
===
А зачем? Им же нравится сам процесс их унижения... А потом латыши обижаются что их мазохистами зовут...

R Ritvars 20.10.2016

Njaaa swedbanka ka vienmer izceļās. Pazuda visas problemas kas saistītas ar banku lietam kad nomainiju banku. Nekadu brīdinajumu par to ka kartejo reizi kads krapnieks paradijies kas mahine ar swed kontiem, nekadu mistisku vestulu kuru neizlasišanas gadījuma tev vnk nobloķe kontu utt. Dzivoju beļgija 2 gadus tur vispār bija ja iebaz automata swed karti viņs vnk norij karti pat welcome nepasaka. Vismaz 2014 gada ta bija. Zinu 6 cilvekus kam vnk beļģija karti norija, jo tie automati doma ka tas ir viltotas kartes, es vismaz ta saprotu. Jeb kuras citas bankas kartes no latvijas darbojas bez problemam. Izdariet secinajumus paši. Katra pasa zinā pie kadas bankas palikt. Man ar swed ir bijusi slikta pieredze, censos pec iespējas pat rēķinus maksat uz citiem noradītajiem bankas kontiem ne uz swed.