www.sudzibas.lv Swedbank DRAUSMIGAA ATTIEKSME PRET KLIENTU

Swedbank - DRAUSMIGAA ATTIEKSME PRET KLIENTU

Negribas izpluust,bet ari man un maniem pazinaam ir gadijies sastapties ar sis bankas NEKOMPETENCI un RUPJIIBU. tas viss, sakaraa ar to,ka manam rada gabalam neizdeva karti /naudu no bankomaata, vairs jau neatminos tik smalki,bet no serijas, karteejaa vinnju ""tehniskaa kluume"".vispirms, jau tas viss saakas ar parastajaam operatoreem,kas vnk, staav/seezh, kad iznem numurinju, un gaidi savu rindu bankaa..negribas atkaartoti izdziivot NEPATIIKAMAAS atminas par to attieksmi,ko toreiz saneemu. kaut kada 25 gadiigha shmara, tadaa maigi sakot, lecigaa toniitii, tevi nevis apkalpo,ka vinai tas butu jaadara, bet no teemas ""nu, kas tu taada? zini, es te stradaaju, un vispaar, esmu nenormali, kruta..esmu OPERATORE "" :D ja bet tai briidi, gribas tadai kucei iekraut pa muti.protams, ta dura to situaaciju neatrisinaaja.kad zvaniits tika uz palidzibas info taalruni, vajadzeja komuniceet, ar pec kartas 5 pilnigi NELOJAALAAM , ELEMENTARAS UZVEDIBAS, ETIKAS, AP-KAL-PO-SA-NAS KULTUURAS ,NEZINOSAAAM UN RUPEKLIIBAAM, IEDOMIIGAAM, LECIIGAAM utt operatoreem. pilnigi identiski gadijumi,kaada sedeeja dzivajaa. nu logiski, valdiibaa ir caureja, un vnk, NEKAS netiek dariits lai izdreseetu normaalaa limenii siis stulbaas, operatores.un uz sudzibu vestuli, vadiiba atbildeeja ar domu, pilnigi normaala uzvediiba no musu padoto puses. ziniet, nav gan normaala,ja pus Latvija, atsakaas no Jusu pakalpojumiem. palasiet kaut vai te. :) taa ir ka saliek par vaditaajaam 25 gadiigas sukas, kuras PAT RUNAAT NEJEEDZ.stoostaas kaa zosis un slavee sevi (!!!) protams, lieki piebilst,ne es , ne mans rads , nav vairs siis bankas klients. iesaku, visiem ATTEIKTIES NO SVEDBANKAS, kameer Juus veel neesat kritusi par karteejiem vinju upuriem.jo nu tik nenormala attieksme NEKUR NAV UN NEBIJA REDZEETA.

Ontūns 26.10.2014

Piekrītu. Swedbankas darbinieku attieksme un pašas bankas nostāja pret ilggadējiem klientiem ir kļuvusi nepieņemama.

T trakotais 27.10.2014

Nepkrītu, swedbank ir laba banka un viss jau ir atkarīgs arī no paša.

T Tio 19.11.2014

Shmara
Kucei iekraut pa muti
Stulbaas operatores
Sukas

Vai, tad cilvēks ar šādu izteikšanās veidu un vārdu krājumu, ir pelnījis labāku attieksmi? Es bankas darbinieces vietā vispār būtu attiekusies runāt ar šādu "labi" audzinātu indivīdu.
Cilvēki.. negaidāt, ka bankā, veikalā, kafejnīcā utt. pret jums izturēsies kā pret porcelāna vāzēm, ja esat māla podiņi ar "mēsliem" iekšā.

P.S. Attiecināms uz cilvēkiem, kuriem vienmēr liekas, ka pret viņiem izturas slikti, negodīgi utt. Mūžīgo sazvērestu upuri.

M mmmmmmeeeeeee 17.05.2015

tio tu nu gan esi apdaliite kuciite.
tas ka autore te ir taa izteikusies, nenoziimee, ka vina taa runaaja bankaa.
ka var but tik sekla domashana?
cilvekam dusmu uzpluudaa sheit pat sirdi nevar izkratiit?
nepatik? nu tad nelasi !!!

M mmmmmmeeeeeee 17.05.2015

un pilnibaa piekriitu suudziibai. swedbankaa ir tupas zosis, nevis normali darbinieki, kaa tam buutu jaabuut.

taalaak no taadaam bankaam.