www.sudzibas.lv Swedbank Customer service zem plintusa limena

Swedbank - Customer service zem plintusa limena

Swedbank vienkarsi nirgajas par Latvijas iedzivotajiem.
lai panemtu kreditu celtniecibai, ar iegadato zemes gabalu nepietiek un stabiliem menesa ienakumiem nepietiek, jaiekila papildus dzivoklis.

Nav orienteti uz klientu, nevelas palidzet cilvekiem atrast labako risinajumu.

Banka - jus pelnat uz kredita, ko es no jums aiznemos!

Domina shopping Swedbank filiales darbiniecei atlika tikai velak uzlikt kajas uz galda un koslat gumiju.
Briesmigi.
Fu Fu Fu Swedbank!

J JānissP 09.12.2016

Man ir kredīts nekustamā īpašuma iegādei swedbank, iedeva bez problēmām, ieķīlāju pašu īpašumu un nekas vairāk nebija vajadzīgs.Domāju ka Jums celtniecības izmaksas lielākas nekā ieķīlātais īpašums, tāpēc nepieciešama papildus ķīla. Domāju, ka Jūs savu naudu arī neaizdotu, ja neredzētu kā to var dabūt atpakaļ.

C critical thinker 09.12.2016

Taisniba ir te pat blakus citiem aizdod no labas sirds. fu fu fu, ej tak uz citu, labāku banku

Pacco_al 27.01.2017

Nespriedelē par lietām, par kurām nav nekādas sajēgas. Ja tava cēlā celtniecība apstāsies, kas paliks bankai? Zemes gabals velns zina kur un uz tā uzcelts trīs ar pus sienu memoriāls? Kam šāda zeme būs vajadzīga, kas viņu ar to "postamentu" iegādāsies? Vai kādam atskaitot tevi vispār interesē šāds mājas projekts un vai nākamais šīs zemes īpašnieks gribēs turpināt mājas celtniecību, jeb tomēr tā būs jānojauc, kas atkal protas ir izmaksa.
Daudziem liekas, ka viņiem viss izdosies un viņi tur pili uzbūvēs, bet praksē bieži notiek tā, ka kaut ko uzceļ, bet ekspluatācijā nodot nevar un beigās savā pārgudrībā pasaka - nu tad labi banka savāc.
Savukārt papildus ieķīlāts dzīvoklis, kuru ir iespēja zaudēt šādu "gājienu" rezultātā, disciplinē celtnieku.
Kā sacīt jāsaka - nekā personīga, tikai bizness.