www.sudzibas.lv Swedbank Briesmīga apkalpošanas kultūra

Swedbank - Briesmīga apkalpošanas kultūra

Rēzeknes filiālē klientu apkalpošana ir zem jebkuras kritikas. Klients tiek nostādīts neērtā situācijā, pazemots, izsmiets, vairākkārtīgi vārdiski aizskarts. Darbiniecei Jutai Gudrinikai ieteicams pārvērtēt, vai darbs ar klientiem tiešām ir viņas aicinājums, jo pēc pieredzētā, šķiet, ka tā gluži nav. Kompetences, empātijas trūkums, neadekvātu un nepamatotu padomu sniegšana tā vietā, lai veiktu savus tiešos darba pienākumus. Skumji, ka šādi cilvēki strādā ar bankas sfērā. Pakalpojumu pēc kura ieradāmies, tā arī nesaņēmām. Nožēlojami.

19.02.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

V

Komentāri (2)

Pacco_al 22.02.2024

Jā es arī vakardien biju iegājies vienā filiālē. Klientu konsultante (tā kura pie durvīm) uzvedas tā, it kā būtu pasaules naba un visa pasaule grieztos ap to, ko viņa grib vai negrib.
Un pēc tam bankas raud, ka klienti iet projām, atver kontus nebanku sektorā, ņem kredītus citus, citur formē līzingus. Bet neredz to, ka pašu izveidotā sistēma atgrūž klientus un liek meklēt risinājumus citur.
Pieteicos Patēriņa kredītam - izskatīšanas 3-4 darba dienas. Nopietni? Nebanku kreditētāji izskata 15-30 minūtēs. Es saprotu, ka bankas teiks, ka mums stingrākas pārbaudes bla bla bla. Nu sēdiet uz savām pārbaudēm, man nav laika gaidīt, dodos tur, kur piedāvā elastīgākus klientu servisu. Un viss.

Pacco_al 29.02.2024

Turpinājums... pēc divām dienām saņēmu ziņu, ka nevar pieņemt lēmumu, jo nav aktualizēti dati Anketā. Man rodas jautājums, tā aita, kur pieteica šo Patēriņa kredītu, tiešām nevarēja to pārbaudīt, jeb bija pārāk aizņemta ar sevis izrādīšanu?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes