Swedbank - Bankomāts

В банкомате Swedbanka в Mego на Saharova iela снимала 200лс, банкомат выдал 140лс, а со счёта сняли 200лс. Обратилась в банк - сказали ждать инкассацию. Через 2 недели сказали, что у них всё сошлось и я получила всю сумму, НО это не так. Как теперь доказать? Как в дальнейшем пользоваться такой услугой банка?

J

L Linda 31.05.2012

Nu nezinu nekad nu nav gadījies nevienu bankomātu redzēt, kurš prasītās summas vietā izdotu mazāku. Jā, ir gadījies, ka ieklemmējās un neiedod vispār, bet no konta novelk, bet tad tik pat ātri ir atpakaļ.

J juljka 31.05.2012

Я тоже считала что такого не может быть, и уж тем более со мной! Но когда столкнулась с этим, перечитала кучу форумов на эту тему и поняла, что я далеко не единственная потерпевшая такого рода мошенничества. И главное ни как не докажешь... сама же не буду делать инкассацию.

D duuda 04.06.2012

Ne tikai izdod mazāku naudas summu, bet arī iemaksājot kontā naudas zīmes - "veidojas sastrēgums" un ieskaita daudz mazāku summu un neko nevar pierādīt un arī ir jāgaida inkasātora atbilde, kura nekad nebūs klienta labā!!!

O olala 02.09.2012

24.08.12. (~ 11 -45) Maxima Kauguri делала взнос наличных. 180 ls, четко пересчитанных моей сестрой и переданных мне для взноса. Пересчитала еще раз - 180 есть.Засунула их в банкомат Swedbank. Автомат внес 100, а 40 вернул. Остальные 40 тупо сожрал! Я сразу же позвонила и сообщила о случившемся. Сказали ждать 2 недели. ОК! Но решила позвонить пораньше. Ответили мне, что делали аж 3 инкассации и моих 40 ls не было там. У меня нет слов! Подруга моя рассказала, что сама работает бок о бок с инкассаторами, и они не стесняясь, рассказывают про подобные ситуации и про то, как четко забирают ''лишку"! Понятное дело, не обеднела, но как теперь доверять банку!? Завтра откажусь от услуг SWEDBANK.

S stikliniece1 02.09.2012

ATM var izdot mazaku summu, tad jagaida kamer banka saskaita visas astes un pec ATM inkasacijas Jums atgriezis to naudas summu, kuru Jus noradisiet iesnieguma taj bankā, kuras ATM neizdeva precizi summu!

P pesimiste 11.10.2012

Man bankomāts no konta atskaitīja naudu, bet ārā tā nauda neiznāca.Stāvēju pie bankomāta un nelaidu nevienu klāt, kamēr nesazvanīju banku.Banka man arī teica, ka jāgaida 10 dienas un inkasācija.Biju tik nejauka, ka pateicu, ka es tās 10 dienas tādā gadījumā sēdēšu pie bankomāta un gaidīšu inkasāciju.Tad viss notikās ātri.Nauda ātri atskaitījās atpakaļ kontā.Bet ar to nebeidzās!!!Mēgiāju atkal ņemt naudu ārā un atkal tas pats!!!Tā es noņēmos reizes trīs!Beigās apnika, aizgāju uz citu bankomātu un izņēmu bez problēmām!Tas notika Madonas Rimī!Un neesu vienīgā kurai ar šo bankomātu ir sliktas atmiņas!