Swedbank - Bankomāts

Bankomāts adresē hipokrāta 28 definēts kā naudas iemaksas/izmaksas. Diemžēl jau otro nedēļu šajā bankomāta nav iespējama naudas iemaksas funkcija. Šāda veida bankomāts tas ir vienīgais mežciema mikrorajonā. Tas ir nepieņemami īpaši šajos covit apstākļos! Lai veiktu naudas iemaksu ir jāriskē un jādodas braucienā ar sabiedrisko transportu līdz tuvākajiem bankomātiem, kas atrodas purvciemā vai alfas rajonā.

Ar cieņu,
Raimonda Lepa

02.02.2021

R

м Ман Далорец 20.02.2021

То же самое. Хотел положить деньги на счёт, а банкомат их съел. Теперь надо ехать разбираться в банк и скорее всего закрывать счёт, потом мотаться по всему городу оплачивая счета мобильных операторов, провайдера интернета и т.д. Это отвратительно, в 21-ом веке в европейской стране, подобному не может быть места.