Swedbank - Bankomāts

SwedBank bankomāts starp Hesburger un Narvesen veikalu slikti darbojas un neiesaku nevienam lietot. Man pirmo reizi bankomāts uzkārās un dabūju svanīt uz swedb apkalposasnas dienestu lai tie restartētu automātu, tad es dabūju atpakaļ, bet nākamajā reizē manu karti vnk atņēma, paziņojot, ka karte ir aizturēta un man nācas atjaunot karti un tērēt naudu, + vel noņemt naudu bankā, kur viņi arī iekasēja no manīm. Neiesaku nevienam šo krāpnieku banku, pats arī noslēdzu kontu tajā.

G

A Andrejs 03.12.2010

Ja karti aizturēja nepamatoti, bankā neskaidrojies? Raksti par to sūdzību attiecīgajām iestādēm. Priekš kam netā raudāt ar problēmām, kuras var vēl atrisināt?

D Dīdī 03.12.2010

Andrej ja karti atņem citas bankas automāts tad nevienam neiteresē kāpēc:( Man tā paskaidroja SEB bankā. Ja tas notiek tai bankomātā kura karti jūs izmantojat var rakstīt sūdzību un viņu (kaut kad) izskatīs. Vēl bija piebilde (nevajag izmantot citus automātus)

A Aiwa 04.12.2010

Adrese gan uzrakstiita preciizi- starp Hesburger un Narvesen :D

M Mamuts 10.12.2010

Bankomātam nāk vēmiens no hesburgera, tāpēc arī čakarējas...