Swedbank - Bankomāti

Labdien . Kāpēc Jūrmala Kauguros un Slokā ir 4 Swedbank bankomāti , bet tikai vienā var ielikt naudu ? Tas nav pārdomāti . Es dzīvoju dziļi Slokā un man tagad ir jāiet uz kauguriem lai ieliktu naudu uz konta ? Tas ir normāli ? Ceru ka šis drīz tiks izlabots , savādāk būs jāpāriet uz citu banku . Jo šīs ir nereālas neērtības . Ceru ka drīz viss būs izlabots .

K

K kalnins32 05.05.2018

Swedbank

Работяга 05.05.2018

Vajag uzrakstit rigas domei lai uzstaditu bankomatu tur kur jums traktors stav :(

Kāds sakars ar Rīgas domi? Kāds sakars vispār ar domi?

Oļegs Zatlers 05.05.2018

Piekrītu komentāram par traktoru. Katram traktoristam pie deguna bankomātu ar iemaksas funkciju nepieliksi.
Principā bankomāts ir domāts naudas izņemšanai, ne ielikšanai. Bet traktoristam jau sava taisnība.

Grūta dzīve nodokļu nemaksātājiem...

Pacco_al 06.05.2018

Jā cilvēki dažreiz savās absurdajās prasībās aiziet pilnīgās auzās.
Protams, ka katrs pie savas mājas gribētu bankomātu, bet bankomāti ir dārgi un to izvietošana un uzstādīšana tiek pārdomāta un analizēta pēc citiem kritērijiem, ne pēc Pampāļu Ances pieprasījuma.

V VTTsgsh 06.05.2018

Vel viņam vajag DEPO veikalam uzrākstit sudzību, jo tuvakais ir Rīga, un restoraniem visiem un vispar visiem. Vajag pie hutora atvert MEGAGIGAMARKET veikalu ar 100 bankomatiem.

V VTTsgsh 06.05.2018

Ceru ka šis drīz tiks izlabots , savādāk būs jāpāriet uz citu banku :))) Ja, jau rītdien pie hutora būs bankomats, bez tāda klienta neka talak Swedbankam :))))) Un zini, ka cita banka vispar nebus bankomatus, ne iemaksas, ne izmaksas hahahhahahha

Bomboklak 07.05.2018

Nevajag strādāt tur, kur maksā tikai aploksnē, tad nebūs tādu problēmu.