www.sudzibas.lv Swedbank APKALPOSANAS LIMENIS

Swedbank - APKALPOSANAS LIMENIS

NEKAD PALDIES DIEVAM NEESMU BJUSI SAI BANKAA KLIENTE, BET REDZOT UN SANEMOT CAUR VIIRU SIIS DRAUSMIGAS BANKAS ATTIEKMI, KRIMINAALI ZEMISKO UN BEZKAUNIGO APKALPOSANU, NELOJALITAATI VISAAS MALAAS, LIMENJOS, LOGISKI, KA VIRS VAIRS NAV UN NEKAD NEBUS TUR KLIENTS. KA ARI VISIEM SAVIEM PAZINJAAM, DRAUGIEM UN KLIENTIEM, STASTISU SO NEGATIVO PIEREDZI, LIDZ KAMER SII BANKA LV BEIGS SAVU PASTAVESANU.

Ontūns 27.09.2014

Swedbankai ir ļoti dīvaina attieksme pret ilggadējiem klientiem. Pat strādājošam un pelnošam cilvēkam atsaka 50 EUR kredītu.

donna b 27.09.2014

Varbut vari minet "bezkaunigas un kriminalistiskas" attieksmes piemeru, nevis nepamatoti histeriski vavulot?

E ELLIO 27.09.2014

Swedbak atsaka vai ieliek ilgtermiņa sliedēs kredīta pieprasījumu jaunam uzņēmumam, Tai pat laikā uzņēmuma dibinātājiem, kā privātpersonām ir teju vai neierobežots kredītlimits? Un ik pa laikam pidāvā to paaugstināt.

T trakotais 29.09.2014

muļķības, atsaucīgi un labi darbinieki te strādā. Kredītu, ja vajag 3. dienu laika izskata piepresīto summu un sniedz atbildi. Problēmu kātādu vispār nav. Tāpēc nevajag čīkstēt par to ko paši nesaprotat.

M Mikais 30.09.2014

Vajag publicēt sarakstes, ja ir tāda iespēja. Palaist pa sociālajiem tīkliem utt.

R Redženalds Eiduks 30.09.2014

Esmu ilgs sis bankas l;ients un problemas ar vinu nav bijusas nemuzam! Patikama banka. Ar kriditiem nav ari problemas bijusas, ka neizsniedz! Jus laikam vnk velaties nomelnot banku. Bet nu tads jau tas biznes xD

K Katerina1515 30.09.2014

Nekad nebju nēmusi tur kredītu, bet apkalpošana drausmīga! Kundze, kas strādā ar klientiem ar šausmīgu attieksmi, vienaldziga un ar tādu smaidu itkā "haha tev nekas nesanāks" pretīgs smīns, kad tu nevari gandrīz 2 mēnešus algu saņemt, jo tev parāds 0, 11 centi, un par to tev ziņo uz e-pastu, nevis uz telefonu, kaut vai izziņuu!!

R riepa 01.10.2014

Bankas attieksme pat pret ilggadīgiem klientiem ir noraidoša un absolūti nepretīmnākoša. Kad uznēmumam ļoti bija nepieciešamība pēc neliela finansiāla atbalsta, tad Swedbankas kredītspeciālisti atrada visdažādākos iemeslus, lai atteiktu. Atteikumu iemesli bija vienkārši muļķīgi un pat pazemojoši. Katrā ziņā- uz atbalstu un pretīmnākšanu šajā bankā cerēt ir muļķīgi.
Turpretī par filiāļu darbiniekiem varu teikt tikai labākos vārdus- laipni un uzklausīt griboši, ... bet viņi ari dara tikai savu darbu.

S sauluxks 06.10.2014

Piekrītu, ka bankai vajadzētu uzlabot savu attieksmi pret ne tikai ilgadējiem klientiem bet visiem. Bieži vien apkalposana slikta, ridas garas un stundām jāgaida. Vispār sāku pat reizēm domāt, ka šī ir kaut kāda pensionāru iestāde, pārsvarā starp klienitem cilvēki pēc 60. Bet ieraudzīt apkalpojošā personāla sejā smaidu gandrīz neiespējami, kur nu vēl labu vārdu

L Lauris007 08.10.2014

Mulkibas.n-tos gadus esmu siis bankas klients, nekadu problemu, vismaz Reezekne nee, apkalposana ari augstakaja limeni, darbinieki vienmer laipni un atsaucigi, it seviski darbiniece varda Inese. Vienozimigi Swedbank Rezeknee banka Nr1

Latviešu tautas 08.10.2014

Хорошее отношение? Несколько лет назад мой друг взял в банке кредит в 20 лат. До первой пенсии. Через лет 5 я через интернет-банк обнаруживаю что он платит какие то сантимы за какой-то кредит. Он, человек с проблемой в виде склеротического изменения сосудов головного мозга ничего вразумительного ответить не смог. Ну я думаю не моего ума дело. Года три назад он перешёл в Norvik banka - отделение рядом с домом в Зепнеккалнсе, решили получение латвийской пенсии и оплату коммунальных услуг перевести туда. Поехали на Центральный вокзал и тут всё открылось: ОНИ НЕ ПОГАСИЛИ ЗАЁМ, а несколько лет драли проценты с пенсионера, да ещё пришлось заплатить 26, 40 лат... Присосались как пиявки. Подали заявление на закрытие счёта, закрыли. Прошло полгода. И тут мы обнаруживаем что кто-то оплачивает счета за Латтелеком моему другу. Выяснилось что счёт в Swedbanka не был закрыт (ХОТЯ НАС ДЕВУШКА УВЕРЯЛА В ОБРАТНОМ!), а на счёт приходят деньги белорусской пенсии, и есть автоматические оплаты счетов Латвияс газе и Латтелекома. Решили счёт не закрывать, так как возникла проблема с перечислением пенсии из Белоруссии, взяли дебитную карточку VISA ELECTRON... Полгода назад другу надо было продлить статус малоимущего^ надо было взять распечатки о доходах в банках. Norvik banka за распечатку не взял ни цента (КАК НЕ РУГАЛ Я ИХ, А ОКАЗАЛИСЬ СЕРДЕЧНЫЕ ЛЮДИ!), а вот Swedbanka с бедного, больного старика с кучей болезни, одна из которых слабое зрение из-за склеротического изменения сосудов в глазах (дальше полуметра ничего не видит), а вторая - рак кишечника, СОДРАЛ 4, 27 ЕВРО! И это при том, что оба банка дали ему статус сеньора!!!

S sukaasukaasukaa 26.10.2014

nu taadaam sukatajam varbut kaa donna b vajag mazaak nodzert smadzeni vai intelektaa pieaugt ? ja neapjeedz elementaaru lietu, taadu, kaa DEBILAA BANKAA-KLIENTU NAV. pilnigi piekriitu autoram un citiem, ka bankai ir jaklapeejas atrak ciet.

N nukatavar 09.02.2015

Pirms nepilnā divām nedēļām biju Swedbankas filiālē t/c "Mols". Bija jāparaksta izmainītais līgums. Gāju garām bankai un pamanīju, ka tikai kādi 2 cilvēki rindā, nolēmu ātri izdarīt šo lietu.
Mans ātri ievilkās uz 1h. Sākumā jau tas, ka strādā tikai 3 "lodziņi" no, ja nemaldos, 6 (ieskaitot "kabīnes"). Sēžot rindā kādi 4-5 cilvēki man pagāja garām, kuri beigās izrādījās "zelta klienti". Es saprotu, ka katram uzņēmumam ir savu "zelta klienti", bet kādēļ pārējiem klientiem, kuri ir izvēlējušies šo banku, būtu jākļūst par muļķiem un jāgaida vairākas stundas (ko es uzzināju no tiem 2 cilvēkiem, kuri jau pirms manis vairākas stundas gaidīja savu rindu, kamēr "zelta klienti" uzreiz ieejot tiek apkalpoti). Uzskatu, ka bankai vajadzētu noorganizēt atsevišķu apkalpošanu šiem klientiem, citādi ir situācija, ka pārējie tiek padarīti tikai par muļķiem.

Ar to vēl viss nebeidzās, aizgāju pie administratores un apvaicājos, kādēļ tāda situācija, viņā atbildēja, ka "zelta klienti" iet pa priekšu. Prasīju, kā var kļūt par "zelta klientu", uz ko man atbildēja - Jūs nevarat! un riebīgi pasmaidīja. Paudu sašutumu, ka cilvēkiem, kuri ir klienti, bet nav VIP ir tik ilgi jāgaida, "lodziņi" nestrādā un tie, kuri darbojās kā "uz kaušanu". Tad administratore pieminēja, ka ja es būtu stāvoklī, varētu iet ātrāk. Paprasīju - vai man vajadzētu atnest ārsta zīmi tad? Uz ko man atbildēja, ka viņi paši noteiks to. Tagad bankas administratori ir arī ārsti :) Nodomāju, ka daudzām sievietēm tik uz grūtniecības beigām tik var vēderu manīt, kā arī to, ka tā var kādu aizvainot (kurš nav stāvoklī).

Atklāti sakot, ļoti sabojāja visu dienu. Uzsvēršu, ka saprotu uzņēmumu attieksmi pret "vip" klientiem, saprotu, ka jāgaida, bet šajā gadījumā attieksme bija tik ļoti nievājoša, ka visi pārējie bankas klienti tika nolikti zemāk par zemi. Sēdiet un gaidiet!

Nopietni apsveru mainīt banku, jo tādu izturēšanos nebiju vēl piedzīvojusi.