www.sudzibas.lv Swedbank Krāpšanās, naudas sūknēšana bez brīdinājuma

Swedbank apdrošināšana - Krāpšanās, naudas sūknēšana bez brīdinājuma

Ne banka, bet kaut kāda kaka. Bija noslēgts apdrošināšanas līgums. Kurš beidzās 01/06, mašīna izlikta uz pārdošanu, jeb jauns līgums nav vajadzīgs. Kā jau citās octa apdrošināšanas kompānijās parasti atnāk sms, ar tekstu pagarināt apdrošināšanu vai nē 3-5 dienas pirms Octa beigām, bija domāts ka te tieši tas pats. Vai arī pirmdien 1 nedēļu pirms līguma beigām zvanīt un jautāt kā pārtraukt polisi. Vakar vakarā tika ielikta nauda kontā rēķina apmaksai. Šodien iegāju veikalā, zināju ka pēc pirkuma jāpaliek + / - 25 eur, kas ir nepieciešami, pie kases mani pārsteidza fakts ka nepietiek naudas kartē. Fiksi skrēju uz mājām izrādās ka šie kakas (sauksim tā) naudu novilkuši par Octa, kurai termiņam jāsākās pēc 12 dienām! Tas ir normāli?
Nav ne sms, kā citām bankām par to ka nauda kaut kur aizskaitīta. Kā piemēram citadelei, līdzīga situācija, bet ir info!
Šiem nav! Operātori nelaipni.
Īpašs sveiciens gunai, kura nezin klientu apkalpošanas standartus un ir nekompetenta. Tāda sajūta ka swedbank lauku skolas studentus par bulciņu noalgo. Jo tik nekompetentu klientu apkalpotāju bankas sektorā nebiju redzējis. Ne atvainojiet, slēptās ņirgāšanās un beigās vispār izgāja no čata.

21.05.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (9)

T TransportsK 21.05.2021

Acīmredzot līgumā būs bijis tāds punkts, ka gadījumā, ja klientam nav pretenziju un nav saņemts iesniegums par līguma pārtraukšanu, tad tas tiek automātiski pagarināts kā tas ir ļoti daudzās iestādēs - tāpēc ir jālasa līguma nosacījumi/ visi punkti pirms to parakstīt/ apstiprināt, tad arī nerastos šādi jautājumi.

I ilrgjefiho 21.05.2021

Pareizi, ar augļotājiem jābūt īpaši uzmanīgi, jālasa un jāpārlasa visi dokumenti pirms parakstī

Z zilais valis 21.05.2021

Cik advancētam ir jābūt, lai apdrošināšanas līgumu slēgtu ar banku?

R RXX 21.05.2021

Kā vispār var neizlasot parakstīt jebkādu papīru, īpaši, ja švaki ar līdzekliem? 🤦‍♀️

D Dom2 21.05.2021

Ja auto pardots , jūs varat prasīt naudu atpakaļ par neizmantotu periodu .Piemēram Octai paliek vēl 4 meneši , bet auto pardots, tad varat griezties pie sava apdrošinātāja un prasīt atpakaļ naudu par 4 menešiem.

B Baltā ēna 21.05.2021

Ja noteicošais ir cena tad ir gadījies ka tur ir lētāk nekā pie citiem . (no personīgās pieredzes)

A anonimais 007 22.05.2021

Bija apdrošināta Swedbankā, jo nezināmu iemeslu dēļ citi uz to brīdi piedāvāja apdrošināt uz 3 mēnešiem sākot no 50 EUR par 3 mēnešiem, pie 8 bonuss malu klases, toties swedbankā cena bija 29 EUR, kas atbilda patiesībai, jo tagad pārbaudot OCTA polises cenu pie citiem cena ir no 28 līdz 43 EUR, skatoties kāda pakete un kādi papildpakalpojumi tiek paņemti. Uz apdrošināšanas brīdi cena bija no 50 līdz 95 EUR, līdz ar to tika izvēlēta cita apdrošināšana, Swedbanka. Otram ģimenes auto tieši tas pats, swedbanka piedāvāja tagad uz 3 mēnešiem pa 24 EUR, pie citiem 28 EUR. Nolēmu šodien ņemt BTA apdrošināšanu pa 31 EUR, nekā Swedbank apdrošināšanu pa 24 EUR. Pie tam Swedbanka zaudēja arī KASKO klientu, jo jaunai mašīnai apsvēru KASKO ņemt, cena visur +/- vienāda ap 300 EUR uz gadu. Bet noteikti neņemšu Swedbankā.

S S1267 22.05.2021

Я давно ушёл из этого банка ****дочный сервис. Когда беременная оператор на кенгарага мне юлила насчёт моего овердрафта сколько я могу снять-я ушёл сразу оттуда. Этому банку я больше не доверяю.

R Ruslan Homenko 09.07.2021

Мне на Лиго взади вехала машина! Виновник которой застрован в Swedbanke! Машна ладно а вот спина болит обследовался в больнице отаслал заключение что необходима ребилитацыя они досихпор непозванили!
Може надеются сто умру или пересматривают так и чтоб недать,

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes