www.sudzibas.lv Swedbank apdrosinasana

Swedbank - apdrosinasana

NEKAD!!! es atkartoju NEKAD neigadajaties!man vinju auto apdrosinasanas piedavajums vienmer bija visizdevigakais.biju celojumā UK ar savu LV registreto auto, kad smagais man neieturot distanci ielika labajā aizmugures pusee.Swedbank man pateica vienkarsi- vinji neko nevares darit jo ja ta nav mana vaina un ja tas atgadijies arpus baltijas valstim.speciali apzvaniju vinjus pirms iegadajos apdrosinasanu- vai esmu apdrosinats visaa eiropaa, atbilde bija jaa.izradas ka mana vaina tiek apdrosinata visaa Eiropaa, ja esmu cietusais tad tikai Baltijas valstis notikusais csn tiks skatitsmana gadijumaa man pasam jatiek galaa. uk bez advokata to nevar izdarit jo mans auto nav uk registrets un apdrosinats.pirku apdrosinasanu, uzskatiju ka nekaa drosaka jau nevar but- ja nu kas nevus problemu, ka nekaa nopietna iestade- banka- ar lidzekliem neskoposies viss bus atri un operatiivi.un es pilnigi atduros pretejajaa- neteixu ka starptautisko gadijumu agrnts kas rigaa atbildeeja nebija profesionals, bet sapratu ka ar kko tadu vinjs saskaras pirmo reizi. vareja saprast ka vinjs bitojaa atsez nevis stradaa. besii laukaa sadu instituciju rxperti kas nekaa nerubii, vai arii atsez nevis stradaa. man skiet ka ta specialista vards bija Andris- jauns zaljs gurkjis- neko pielikt ne atnjemt. vinja tel nr. ja velaties "profesionalu" murgu problemgadijumaa- +371 674 44981

Inženieris 22.08.2014

Apdrošināšanu jāpērk pie profiesionālām kompānijām, neviss bankam. Lai palielinātu savu peļņu bankas no ādas lien ārā piedāvājot dažādus pakalpojumus, kurus paši nevar profesionāli nodrošināt, ka arī dēļ speciālistu trūkuma.

Likumsargs 25.08.2014

Kurš gudrs cilvēks apdrošinās bankā?
Jāapdrošinās pie profesionāļiem, kuriem ir speciālisti un kuri var adekvāti izvērtēt katru gadījumu!
Es vispār neiesaku Swedbank, šī banka ir iestagnējusi "taukos" un izņemot to, kā no jums noplēst maksimums daudz naudas, neko citu nepiedāvā un visas viņu akcijas ir viens liels bulšits!!!

G Gatis 30.08.2014

Lielai daļai Eiropas apdrošinātāju ir savi pārstāvji Latvijā. Var caur LTAB mēģināt uzzināt, kurš Latvijā pārstāv vainīgās puses apdrošinātāju un iet prasīt atlīdzību viņiem.

G Gatis 30.08.2014

Bet par Swedbank te komentētājiem taisnība - jādrošinās pie profesionāliem apdrošinātājiem, nevis bankā, kas sevi jau vairākkārt ir diskreditējusi.