Swedbank - Absurds

Sveicināti!
Pārskatot iepriekšējās sūdzības par šo nolādēto žīdu kantori, top skaidrs, ka pašu swedbanku sūdzības šeit galīgi neinteresē. Bet tomēr. Vēlos dalīties nelielās pārdomās.
Swedbank naudas izmantošana ir pārlieku dārgs prieks. Pats uz savas ādas izjutu patēriņa aizņēmuma garšu. Un ziniet kā - pats vairs negribu un citiem arī galīgi neiesaku. Nokavēji maksājuma termiņu - no pirmās kavējuma dienas sāk uzrēķināt visus iespējamos brīnumus. Kontā nav naudas - no problēma - ieturēs naudu kas vispār tev vēl nav (uztaisa konta bilanci negatīvu) .
Maksājumu kartei beidzas termiņš - atsūta pa pastu jaunu, pat bez jautāšanas. Jauki. :)
tikpat ''jauki'' tas, ka maksu par kartes piegādi un aktivizēšanu arī ietur bez brīdinājuma.
Nu labi, tas tā. Sūdzību saites troļļi tūlīt sāk pļūtīt elpu aizturēdami - lasi līguma noteikumus, tie ir neapstrīdami, svētāki un augstāki par bībeles rakstiem! Un blah blah blah. : d
bet kas vislabāk man ''patīk'' šī zviedru žīdu ūķa politikā - klienta datu atjaunošana, ko neizpildot, konta darbība tiek bloķēta. Swedbank izpratnē, starp citu, autovadītāja apliecība ir personu apliecinošs dokuments. Wtf? ! Un, kas ir vēl lielāks wtf. Pieprasa info par visiem maniem ieņēmumiem. Kas pie velna? ! Kas tad ir vid (valsts ieņēmumu dienests) , un ar ko tas nodarbojas, man ir jautājums? Cik morāli ir tas, ka bankai nepieciešama ir info par manu nodarbošanos, ģimenes stāvokli, izglītību un vēl dzīves vietas veidu? ! Un vēl, ja nu gadījumā saņem naudu no ārvalstīm, [piemēram, no tēvoča sema, vai izjas] tas arī jānorāda. Šis viss pieprasītās informācijas murgs, rada vēlmi taisīt ciet kontu un sūtīt tos žīdu blēžus uz elli.
Paldies par uzmanību. :)

23.10.2020

P pirmais 25.10.2020

Man tevis patiešām žēl mazo draudziņ, vaino citus savās problēmās, kontā nav naudas - banka vainīga, banka atsūtīja atjaunoto karti - ak nelieši, banka darbojas saskaņā ar MK noteikumiem, ieskaitot faktu, ka pēc likuma personu apliecinošs dokuments ir tikai pase vai ir karte, atkal Slikti :( Izaudz un sāc uzņemties atbildību par savu dzīvi, nevis vaino citus.. Par līgumu vispār ierēcu :D nākamreiz paņem ātro kredītu, tur noteikti nosacījumi ir 10kārt labāki :D

Likumsargs 26.10.2020

Kārtējais Z paaudzes iznirelis, kuram visur riņķī citi būs vainīgi, tikai pats ir balts un pūkains!
Varbūt ir pienācis laiks izlīst no bērnu autiņiem un sakārtot savu dzīvi!