www.sudzibas.lv Swedbank solītā pakalpojuma nesniegšana

Swed credit.lv - solītā pakalpojuma nesniegšana

Swedcredit.lv šķiet ir krāpnieciska kompānija, kura ne tikai piedāvā, bet neizsniedz aizdevumus. Neraugoties uz to, ka reģistrēšanās gadījumā no potenciālā klienta pieprasa personas datus kā arī īsziņas 3 Ls vērtībā nosūtīšanu uz Nr. 144, atbildi nekādu nesagaidīt. Norādītā e-pasta adrese sarakstei [slēpt]@swedcredit.lv ir falša, nosūtīt uz to neko nav iespējams, protams, arī atbildi līdz ar to nav ko gaidīt.

Z

J Janka 29.12.2010

Es ar uzķēros un ablomījos! Sākumā vajadzēja papētīt sīkāk to kantori. Tur pat nav tel. num., kas jau liekas aizdomiigi! Cerams ka tikai 3ls zaudeeju!

L Liene 29.12.2010

Jā, Esteria vārds ko saņēmu sms arī radīja aizdomas. Vēlāk jau iedomājos - nav taču reģ. nr. vai rekvizīti minēti.
Arī es ceru, ka zaudēti tikai 3 LVL..

K krabis 29.12.2010

Es jau gaidīju, kad kāds gudrinieks uzķersies. Nu cik debilam cilvēkam jābūt, lai ticētu, ka kāds aizdos 1000ls bez procentiem?

Tak elementāri jāpaskatās.

Domēns reģistrēts:
person:
address: none
phone: +32494855483
e-mail: [slēpt]@mail.kz

Līgumā aizdevējs norādīts kā „swedcredit.lv”, pat ja tāds līgums eksistētu tas ir metams miskastē.

Nav norādīts ne SIA, ne tālruņa numurs, nekas.

Tie cilvēki, kas tic šādām muļķībām ir pelnījuši, ka tiek appisti.

J Juris 29.12.2010

Pilnigs uzmetiens, tas ka 3ls zaudeti butu nieks, stulbakais, ka pats visus datus nosutiju. Vajadzetu iesniegt iesniegumu iestades, kuras ari talak nodarbosies ar so jauko kantori. Piedavajums visiem, kuri ir uzkerusies, veidot vienu kopeju iesniegumu, lai katram nav jaskraida. UZMANIETIES KRAPNIEKI !!!

F ForumWarrior 29.12.2010

Esteria ir tikai numura 144 ipasnieks, ar so kantori vispar nav viniem nekada sakara.
www.esteria.lv ir kvalitativs interneta provaideris ka ari vini piedava premium sms servisu, bet diemzel kaa redziet nezin ar ko vinu klients nodarbosies.

A Aina P 29.12.2010

Es, piemēram, ziņoju patērētāju aizsardzības centram - solīja noorganizēt Nr 144 bloķēšanu. cerams, ka to ir izdarījuši. Galvenais, lai šie krāpnieki tiktu apturēti, bet vislabāk protams aizturēti, bet tas laikam diezvai notiks. Protams paši arī esam labie - uzķērāmies. Visvairāk bails par saviem datiem - domāju ieiešu profilā un pamainīšu datus un paroli uut., bet tue jau nekā nav un info nevar labot :(

G Gorky 29.12.2010

Тема - полная правда :) Сам стал жертвой, но не парюсь потому-что делал это для проверки. Позвонил в нужные места, этих ребят уже прикрыли. А они отмазываются такими словами - "У нас полетел сервер, в ближайшее время отремонтируем" .

U Uldis 29.12.2010

Nu ir aitas ir cirpeji - bezprocentu krediti uz gadu ir tiesam Minhauzena cienigs piedavajums. Butiba vini nodarbojas ar riskantu pasakumu, jo NIC jau ari ir dati par maksataju - ja vien tas nebija kads bezpajumtnieks, tad galus viegli izrakt un vainigo piekart pie staba par sitadu razvodu.

S sociālists 01.01.2011

Atkal vieglas naudas tīkotājiņi uzķērušies :) Domāt vajag, a par muļķību ir jāmaksā. šitā nav nekāda krāpšana, jo šeit vienkārši lohi samaksā par savu stulbumu, un pelnīti.

A Andris 03.01.2011

Ekonomikas policija jau interesējās par to kantori!

V Vitalijs 05.01.2011

Надо подавать жалобу организованно. Кто то может этим занятся? Я присоединюсь.