www.sudzibas.lv Suncore Tada attieksme

Suncore - Tada attieksme

Sveiki, Cik esat dzirdejusi par hostingu sucnore.lv Pedeja laika viniem attieksme vispar pret klientiem nav! Viniem normali megina paskaidrot un paprasit vai var pieslegt hostingu! http://prntscr.com/5brbdz Tada attieskme no Jani! Reali,kas viniem notiktu,ja vini pieslektu hostingu? Galigi nekas,par hostu maksajam,vel viniem nav labi! Domaju,ka siem vajadzetu savu attieksmi mainit pret klientiem,lai ari kads klients butu,bet vinam ir japaciess un japaskaidro/japalidz!

I

I ilc 30.11.2014

Si sudziba nebija domata te, ludzu iznemt lauka

I ilc 30.11.2014

Problema tika atrisinata, pats pie visa esmu vainigs, rakstiju uz jana personigo skpye, vinam bija tiesibas rakstit atta!
Loti atvainojos, ja aizsakru Tevi Jani, tas vairs neatkartosies!

T Testetajs2 30.11.2014

Ja tu rakstiji vinam personigi, tad vinam ir tiesibas tev atbildet atta, jo tu nerakstiji uz [slēpt]@suncore.lv
Pats atdzinies, ka tava vaina! Bet nu runajot par suncore, es ari daudzko varetu pastastit

S Suncore SIA 30.11.2014

Domājams ja ar saviem jautājumiem vērsīties tām paredzētajās vietās, problēmu nebūs. Speciāli atrast darbiniekus sociālajos tīklos vai skype un tur sākt sarunu, kad šāda iespēja netiek pieļauta no uzņēmuma mājaslapas - ir liela iespēja saņemt sevis ielikšanu banotajos vai ignorētajos profilos, pieklājībai ir jābūt normas robežās no abām pusēm, ne tikai pakalpojuma sniedzēja puses.

Uzņēmuma kontakti:
Epasts: [slēpt]@suncore.lv

Un esam arī aktīvi sociālajos tīklos.

Kā ierasts, mēs diskusijās šajā portālā neiesaistamies dēļ anonimitātes, kas šeit dominē. Aicinam ar mums sazināties, lai atrisinātu jebkādas nesaskaņas vai jautājumus.

I ilc 30.11.2014

Suncore SIA, ja es sapratu savu kludu, Jus jau to man izstastijat!

L laukuvecis 30.11.2014

Tak nomierinaties visi, lieta ir atrisinata, puika kludijas un viss!
Cilveks dzive no kludam macas!

N norbis9988 01.12.2014

Kārtējo reizi Jānis piedraudēja mazajam puisītim vai piespieda viņu atvainoties sūdzības.lv, lai iegūu pakalpojumu :D Jāni tu esi maziņš prāta un tavs izgājiens nav pirmo reizi manīts, cilveki par tevīm jau smejās it īpaši tie, kuri ir pārnākuši izmantot manus pakalpojumus :). Tev nākotnes nav un tikai mazus bērnus māki morāli piespiest un iespaidot, jo pats esi kā mazs bērns!