AtrisinātaSuncore - Stulbums

Labsrits/Labdien.Labvakar ka nu kuram! Tatad visiem ir pazistams hostings suncore.lv ? Cik esmu skatijies sudzibas.lv tad nu esmu atradis to,ka nejau pirmais rakstisu par viniem! Manuprat Janis BLaus ir galvenais par suncore.lv, bet vai Jums cilveki neliekas nedaudz intresanti par vinu? Pec manam domam vajadzetu vienureizi uztaisit viniem tiesu kartigu! Daudzi sudzas,par apkrapsanu,ka ari vinu attieksme pret klientiem! Ja jau noteikumi ir tadi,ja vienu profilu drikst taisit tad ari vienu nevis vairakus! Bet ne,vinam ir vienalga,vins piekasas klat citiem! Ar visu so velos pateikt to,ka pirms nemat suncore.lv pakalpojumus padomajam vai ir jega nemt no viniem! Labak iesaku nemt dehost.lv itap.lv un ka ari citus,bet suncore.lv nav jegas,ja velaties atbalstu tad no suncore.lv to nesanemsiet!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 05.09.2017

Uzņēmuma Suncore pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

T

S Suncore SIA 30.11.2014

Atbalsts un vai palīdzība netiek liegta, par to tiek prasīta attiecīga samaksa. Mēs nevaram veltīt administratora darba laiku, klienta problēmu risināšanai, ja pakalpojuma cena ir pāris eiro mēnesī. Tas nespēj nosegt serveru, u.c. izmaksas. Ja palīdzība būtu bez maksas - serveru cenas būtu desmit reizes augstākas. Tāpēc ir iespēja izvēlēties - maksāt tikai par uzturēšanu, bet atbalstu nesaņemt, jeb arī iegādāties to atsevišķi, pie tam par lētāku cenu nekā to dara citi uzņēmumi. Šīs daudzās sūdzības rada bērni un jaunieši, kas izmanto gameserveru pakalpojumu, kas ir pieprasīts un populārs, bet tam līdzi nāk bagāža ar nepieredzējušu, bieži ļoti rupji noskaņotu klientu, kas ir skaidrojams tikai ar vecumu un pieredzes trūkumu. Pieklājībai ir jābūt normas robežās no abām pusēm, ne tikai pakalpojuma sniedzēja puses.

Uzņēmuma kontakti:
Epasts: [slēpt]@suncore.lv

Un esam arī aktīvi sociālajos tīklos.

Kā ierasts, mēs diskusijās šajā portālā neiesaistamies dēļ anonimitātes, kas šeit dominē. Aicinam ar mums sazināties, lai atrisinātu jebkādas nesaskaņas vai jautājumus.

L laukuvecis 30.11.2014

Runajot par attieksmi, tas gan!
Bet toties Suncore ir savs darba laiks un vini jau ta censas paskaidrot cik spej! un to jau dara par velti, bet ja viniem ir jadara jusu vieta, tad protams purini mammites kleitu, lai dod naudinu prieks palidzibas

N norbis9988 01.12.2014

lauukuvecis, cik Jānis tev maksā par šādiem komentāriem? Skatos, ka viņš ar savu bēŗnudārza domāšanu ir paņēmis putina rokas grāmatu palasīt :)! Trolīti

meddler 03.12.2014

Nekad nēesmu ņēmis Suncore hostingu, bet palasot sūdzības un komentarus, grozot no visām pusēm to visu, klienti tur stulbi un pilnība nespēj atrisināt savas problēmas, vai negrib un pats hostings neprofesionāli darbojas, vairāk izskatās pēc kautkādas parādu piedziņu kompānijas.

Visu ko varu ieteikt šāda veida sūzībām ir hostings Itap kuru pats biju lietojis, palīdzēs, apkalpos, nodrošinās. (bez papildus izmaksām)

Vai web hostingiem lietot ārzemju serverus.