www.sudzibas.lv Suncore Sia ''Suncore'' Hostings

AtrisinātaSuncore - Sia ''Suncore'' Hostings

Neizmantojat Sia ''Suncore'' pakalpojumus. Es biju nopircis hostingu minecraft un tas nebija to vērts, jo viņu klienti uzlauž paroles (protams es nezinu kāda veida).Un izdzēš visus pluginus un nomaina paroli. Un Jānis Blaus (īpašnieks) neko lietas labā nedarija. Tad vēlejos saņemt naudu atpakaļ par nopirkto pakalpojumu protams viņi to nedarija un ignorēja + Pie viņiem hostēju tikai 2 dienas.Tāpec es iesaku neņemt Suncores pakalpojumus.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 05.09.2017

Uzņēmuma Suncore pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

R

S SIA "Suncore" 13.06.2013

Šo pašu sūdzību cilvēks bija ielicis forumā has.lv. Apmēram stundas laikā parādijās cilvēki, kas atzina ka šī klienta paroles ir brīvi pieejamas un visiem zināmas. Mācība - nevienam un nekad neuzticēt savu projektu paroles. Ar šo problēmu mēs saskaramies dienu dienā - paroles tiek iedotas mistiskiem cilvēkiem, kuri solās kaut ko uzlabot vai pārtaisīt, un beigās visu izdzēš. Līgumā stāv rakstīts - visas darbības, kas veiktas izmantojot pakalpojumu(šajā gadijumā hostingu) ir klienta atbildība. Ignorēts tu noteikti netiki, bet nauda atgiezta arī Tev netika, tas gan. Un nākotnei - šādās situācijās neviens hostings nekad nauda neatgriezīs. Servera vieta Tev tika izdalīta, pakalpojums tika sniegts augstākajā kvalitātē. Tas ko klients tur uz šīs servera vietas un kam ir piekļuves ir tikai un vienīgi klienta atbildība.

Risinājums klientam pavisam vienkāršs - norestartēt visus iestatījumus un sākt no gala, turot savas piekļuves noslēpumā. Protams, ar šādu lūgumu klients negriezās, bet ar nepatīkamiem: "Jūsu klienti mani uzlauž", "Tā ir Jūsu vaina" un "Es pieprasu lai man atgriež" tipa tekstiem.

E eurikas11 14.06.2013

Ne pirmā, ne pēdējā reize. Manas mājaslapas faili un dati 24h laikā noplūda publiskajā internetā. Līdz ar ko bija pieejami visiem ! Neiesaku vispār šo muļķu kantori izmantot, jo ja Jānim Blausam ko pateiksi viņš bloķēs un viss.

Q qmP 09.10.2013

@eurikas11 Es suncore pakalpojumus izmantoju vairāk kā gadu un man nav bijušu problēmu, diemžēl nemācēšu teikt par hostēšanos, jo nav bijusi saskarsme, taču ar sms pakalpojumiem gan. SMS iekrāto naudiņu izmaksāja paredzētajā laikā un pašlaik gaidu otru izmaksu.
Un no Blausa kunga vienmēr esmu saņēmis tikai atsaucīgas ziņas, dažreiz novēloti, proti, 1-2 stundu laikā, taču saņēmu un atrisinājām manu problēmu.