www.sudzibas.lv Suncore Netiek izmaksāta uzkrātā nauda

Suncore - Netiek izmaksāta uzkrātā nauda

Labvakar.

Vēlētos pabrīdināt visus lietotājus, neuzticieties SIA "SUNCORE" Jānim Blausam.

Jo patstāvīgi netiek izmaksātā SMS uzkrātā nauda, līdz pienāk tā diena kad tu vispār nesaņem ne santīma. Pilnīgi pretīga sajūta. Kad sāku sarakstīties ar Jāni Blausu sakarā ar šo jautājumu. Tad Jānis konstatēja kad pēc 3 mēnešu nesaņemtā izmaksām es esmu aizgājis pie viņa konkurenta, mans lietotāju profils uzreiz tika izdzēsts :(.

Zinu kad vairākums sūdzības.lv lietotāji ieteiktu vērsties policījā, bet tur nav nemazākās jēgas, jo Jāņa Blausa mājaslapa un visa klientu datubāze atrodās uz claudfare un Francījas serveriem, tākā ekspertīzi arī veikt nevarētu...

Neiesaku nevienam izmantot šo spakalpojumus, ja nu vien nevēlaties uzdāvināt SIA "SUNCORE" Jānim Blausam kabatas naudiņu.

Kā arī nesaprotu kā vispār šāds uzņēmums var nodrošināt šādus pakalpojumus, ja viņa pamatkapitāls jau 2 gadu periodā nav mainījies un ir 1 Ls, no viņa nav ko piedzīt.

Neejat uz suncore, ja vien nevēlaties būt bešāāā !

N

D DeuX 18.02.2013

Jo vairāk cilvēks mēģina pierādīt tautai savu godīgumu un lojalitāti, jo vairāk viņam maigi izsakoties kakā virsū.
Varbūt jau pietiks un laiks samierināties ar domu, kad ir līderi, nevis copy/paste meistari ar sabojāto reputāciju.

Un vel, jābūt diezgan lielām muļķim ticēt tam, kad firma ies un stāstīs kuram katram par savu starta jeb tagadējo kapitālu, nerunājot par informāciju un datiem kurus nevar pierādīt. Come on.

C creamy 18.02.2013

https://www.crediweb.lv/pub/company/40103389364/SUNCORE/ - Šeit varat pārbaudīt pamat kapitālu !

Jau kopš toreiz vienojos ar Jāni Blausu, lai uztaisa manu lapu un par visām funkcījām. Beigās saņēmu parastu lapu kur no googles salikti IPB skripti. Kad palūdzu kāpēc nav tās extra funkcījas kuras viņš piedāvaja bezmaksas, saņēmu atbildi, kad par to viņš pārdomāja un tas izmaksās vel 200 Ls :D beigās aizejot pie normāliem cilvēkiem mana lapa tika sataisīta bez caurumiem pa 70 ls ar daudz lielāku funkcīju klāstu nekā solīja Blaus. pa 290 Ls jau nezin kādu lapu var iegūt. Un tajos IPB gatavajos google risinājumos pat nebīja aizlāpīti caurumi. Neiesaku nekad neko izmantot pie viņa, jo Jums noplēsīs 10 ādas un iegūsiet "Kakuci maisā". Sūdzēt tiesā ? Ok nebīja līguma sūtīju naudu nevis uz suncore, sia kontu, bet gan Jānim uz privāto kontu, līdz ar ko neko nepierādīšu, jo līgums nebīja un maksājuma mērķī bīja jānorāda parāda atgriešana. Kad sāku kasīties, lai atgriež naudu tad saņēmu rupjus necenzētus vārdus kas aizskāra mani un beigās bloku skype. Tākā pirms ko plānojat uzsākt iesaku nodrošināties un apdomāties.

D DeuX 04.03.2013

Ne velti ir tāds teiciens - Какой привет, такой ответ. Acīmredzot kāds to nezina, un tad brīnās taisa te ziepju operu.