www.sudzibas.lv Suncore Nestabili caurumains hostings

Suncore - Nestabili caurumains hostings

Sveicināti, es kā fiziska persona paņēmu hostingu pie SIA suncore. Uzstādiju savu mājaslapa, bet pēc nedēļas mana mājaslapa tika izrobota un izkropļota. Kad sazinājos ar tehniķi vārdā Jānis Blauss tā saņēmu atbildi, ka hostings neesot vainīgs es bezmaz vai stulbs klients esot iedevis savas pieejas svešai personai, kaut arī neesmu nevienam devis. Mājaslapu protams atgriest nevar kat arī pirms pārgāju no nano.lv tika solīts ka būs 1x dienakti rezerves kopijas, kuras kā. Redzams tomēr laikam neviens netaisa. Kad pieprasīju naudu atpakaļ tad saņēmu atbildi ka neesmu parakstijis nekādu līgumu kaut arī reģistrējoties izteicu piekrišanu e-līgumam kurš acī redzot patreiz ir izdzēsts. Blausa kungs arī ignorē. Nehostējaties pie šiem sīkajiem labāk ej t uz nano.lv

S suncore.lv 16.10.2013

Vārdu, epastu vai domēnu arī lūdzu pievieno, lai varam publiski tad izanalizēt šo situāciju. :)

S suncore.lv 16.10.2013

Papildus,

*) Neesam saņēmuši lūgumu veikt rezerves datu kopiju atjaunošanu no neviena klienta pēdējo divu nedēļu laikā. Vai esi informēts arī par to, ka varam veikt pat datu atjaunošanu mūsu bezmaksas hostinga servisam http://scf.lv/ ? Rezerves datu kopijas tiek saglabātas reizi dienā, pie tam saglabājam arī viena no nedēļas un viena no mēneša kopijām, gadījumā ja rodas vēlme pēc vēl senākiem datiem.

*) Līgums ir elektronisks, tas tiesa, bet dzēsts gan nekas netiek, jo pie mums fiziski nav iespējams izveidot hostinga kontu neapstiprinot līgumu.

Ja šāda situācija ir radusies, tad varu teikt pilnīgi noteikti ka tas ir pārpratums, tāpēc laipni aicinam ar mums sazināties vai nu elektroniski vai telefoniski, jeb arī Tu droši vari ierasties pie mums ciemos - ūnijas ielā 4, Rīgā un saņemt rezerves kopijas cietā datu nesējā, CD uzdāvināsim bezmaksas :)

Esam novērojuši, ka šeit izteiktās sūdzības pārsvarā ir apmelojumi un konkurentu centieni pamest pa akmenim, tāpēc atvaino ja šeit vairs diskusijās neielaidīsimies.

Mūsu kontakti:

E-pasts: [slēpt]@suncore.lv
Tel. nr: +371 27444771

C Cilvēks no malas 18.10.2013

Pirms raksti par kādu sūdzību, lūdzu sākumā noskaidro, kā pareizi literāri rakstīt SIA Suncore īpašnieka vārdu.. :D Nav brīnums, ka esi dunduks.. :D