www.sudzibas.lv Suncore Nesaprotami, nevar ielogoties, vines hosts pazuda.

Suncore - Nesaprotami, nevar ielogoties, vines hosts pazuda.

Labdien.
Man ir problēma šāda ,ka šis uzņēmums mani reāli apmuļķoja un pazemoja.
Es pasūtiju hostu 2.66 Ls, atsūtija rēķinu, bet hosta nav.
Paņēmu vēlvienu hostu pa 2 ls, viss ir, bet viss ir ta safabricēts ka nevar saprast kas jādara, nevaru ielogoties caur cpanel.
Esmu zaudējis 5 ls un baidos ka man var atānkt soda naudas uz manu maju.

R

S suncore.lv 23.10.2013

Sveiks, vārdu, epastu vai domēnu arī lūdzu pievieno, lai varam publiski tad izanalizēt šo situāciju, ja esi izvēlējies rakstīt šeit, nevis mums uz norādīto saziņas epastu, piezvanīt, jeb arī izmantojot tiešsaites čatu ar konsultantu.

Mums nav neviena tarifu plāna par 2.66Ls un nekad nav bijis, par to vari pārliecināties šeit: http://www.suncore.lv/lv/hostings/ Ja esi veicis kāda rēķina apmaksu, bet nav pieslēgts pakalpojums, būtu lieliski ja varētu norādīt rēķina numuru, kuru sakies esam apmaksājis, lai varam atbildēt uz šo sūdzību. pēc Tava lietotājvārda šajā portālā arī nevaru Tevi identificēt.

Mēģināšu pa punktiem atbildēt uz Tevis rakstīto,

*) Kas tieši ir safabricēts? Lai pieslēgtos konta vadībai ir divas iespējas:
1) Izmantot suncore.lv profilu, sekojot ceļam: Sākums -> Aktīvie Servisi -> [Tavs hostings] -> cPanel
2) Izmantojot datus, ko saņēmi gan uz savu epastu, gan arī mūsu iekšējajā vēstuļu sistēmā, lai tai piekļūtu seko ceļam: Sākums -> Vēstules;

Abas šīs darbības veicamas pēc autorizācijas savā profilā.

*) Soda naudas mēs nepiestādam, arī ja tiek kavēta rēķinu apmaksa.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lūgums, lai mēs varētu identificēt klientu, turpmāk lūdzu raksti mums, nevis anonīmi, apšaubāmos portālos. esam izveidojuši arī speciālu saziņas sistēmu, kurā atstātās atsauksmes(vai sūdzības) saņem tieši uzņēmuma vadība. tai piekļūt vari caur savu profilu, Sākums -> Atsauksmes.

Mūsu kontakti:

E-pasts: [slēpt]@suncore.lv
Tel. nr: +371 27444771

Ar mums vari sazināties arī sociālajos tīklos:

R ramtin 23.10.2013

Atvainojos, ramtin

J ja? 24.10.2013

nez, un ko tad paši iegriežas un raksta apšaubāmos portālos?

S suncore.lv 24.10.2013

Paši iegriežas un raksta, lai mēģinātu sasniegt arī tos, kas nomaldījušies un mēģina mūs atrast, bet par spīti visur izliktajai kontaktinformācijai un saziņas iespējām - tomēr nomaldās. Kā arī uzķertu tos, kas vēlas mest akmeņus zem riteņiem, jo diemžēl pēc līdzšinējās pieredzes - šis portāls tiek tam lieliski izmantots.

Bet kā reiz šajā gadījumā, kad klients pēc mūsu atbildes šeit - tomēr sadūšojās atsūtīt epastu un noskaidrot, ka viņam nav izdevies veikt apmaksu un šī iemesla dēļ arī radās problēmas ar piekļuvi pakalpojumam, jo tas pavisam vienkārši nebija apmaksāts.