www.sudzibas.lv Suncore Naudas izkrāpšana

Suncore - Naudas izkrāpšana

Kā jau spēļu un daļu portālu hostings.Bet esmu spēlei samaksājis 3x pa 95sant. un man nav pienācis kods kas vajadzīgs lai to veiktu līdz galam procesu bet šis nepienāca un nauda atņēmās.Iesaku slēgt šo firmu jo tas notiek katru dienu pa daudzām reizēm!

A Andris32323 03.01.2014

Krāpties nav labi.

Y YoYo 03.01.2014

Krāpties tiešām nav labi!
Bet kaut kādām sūda spēlēm tērēt naudu ... ar galvu Tu nedraudzējies :)))

A Andris32323 03.01.2014

@YoYo Tu saproti esmu vēl jauns bet ne tik lai neatšķirtu krāpšanos man to vajadzēja...Personīgā dzīve.
Par Jāni daudzi jau ir sūdzējušies nav normāli.
Pie tam viņš nekad neatbild.

S suncore.lv 03.01.2014

Tu mums uzrakstīji epastu vakar, 01:27 naktī, kad diemžēl mūsu darba laiks ir beidzies. Līdz ar to - ir tiešām grūti atbildēt. Tu nepacenties pat norādīt numuru no kā veikts pirkums, bet uzreiz nāci ar diezgan smaga veida draudiem par izrēķināšanos ar mums. Kāpēc? Ja tas atkārtosies mēs vērsīsimies valsts policijā.

Laikā kad esi rakstījis mums epastu uz Tevis norādīto projektu ir veikts tikai viens pirkums un šim pircējam nepietika kredīta, lai apmaksātu pakalpojumus projektā www.identy.lv, līdz ar to - tarifikācija netika veikta. Ja vēlies saņemt detalizētāku informāciju - norādi savu numuru.

Vēlos uzsvērt, ka apmaksas sistēma ir autonoma, bet tajā var gadīties kļūdas - dažreiz operatori var nepiegādāt sms ar iegādāto pirkuma atslēgas kodu, tas notiek ļoti reti, bet iespēja pastāv. Lai no tā izvairītos - vienmēr pārliecinies, ka Tev ir pietiekams kredīta atlikums, kā arī nav uzlikti limiti pie operatora.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lūgums, lai mēs varētu identificēt klientu, turpmāk lūdzu raksti mums, nevis anonīmi, apšaubāmos portālos.

Mūsu kontakti:

E-pasts: [slēpt]@suncore.lv
Tel. nr: +371 27444771

Ar mums vari sazināties arī sociālajos tīklos:

A Andris32323 04.01.2014

Miers ir šo tēmu var dzēst viss labi.